in ,

10 pravidiel pri randení cez internet. Na čo si dávať pozor?

Niektorí veria horoskopom, iní zase všetko nechávajú na náhodu. Sú však isté nepísané pravidlá, ktoré by mali mať na pamäti všetky ženy, ktoré sa chystajú randiť alebo už randia.

Stretnutia s potenciálnym partnerom sú pre mnohé z nás čoraz náročnejšie. Dnes sa ľudia nezoznamujú v mhd či v rade pri pokladni. Čoraz populárnejšie sú internetové zoznamky, ktoré však so sebou prinášajú nielen pohodlie, ale aj určité ťažkosti.

Sú zoznamky nebezpečné?

Môžu a nemusia byť. Ak sa zoznamujete len prostredníctvom appky, môže to byť mimoriadne povrchné. Sledujete totiž len neznáme tváre a posudzujete ich podľa vzhľadu. Povedzme si úprimne, fotky na internete často klamú, čo si ženy dobre uvedomujú, pretože samy si niekedy upravujú fotografie až k nerozoznaniu.

Pozrime sa na to z druhej strany…

Ak ste sympatická žena s peknými fotkami, môže sa vám veľmi jednoducho stať, že mužov na zoznamke zaujme len váš vzhľad. Práve preto odporúčame nezverejňovať na takýchto stránkach fotky v plavkách či iné vyzývavé fotografie. Nechcete predsa, aby váš potenciálny partner uvidel hneď všetko – nechajte si niečo aj na neskôr! Okrem toho, neviete kto je za obrazovkou na druhej strane, osoba, ktorá o sebe píše že má 28 rokov môže mať v skutočnosti 60 a asi by sa vám nepáčilo, že očumuje vaše polonahé fotky.

V prvom rade je dôležité uvedomiť si, že na internete môžete natrafiť na rôzne typy ľudí. Môže ísť o sympatických ľudí, ale aj podvodníkov, ktorí sa pokúsia okradnúť vás. Je už niekoľko stoviek prípadov žien, ktoré sa nechali oklamať fešákom – americkým vojenským veteránom, ktorý sa ocitol vo finančnej núdzi a ony mu z lásky k nemu poslali svoje úspory (neraz vo výške niekoľkých desiatok tisíc eur!).

Desatoro randenia na zoznamkách si prečítate na ďalšej strane.

Adresná dávka môže pomôcť ľuďom, uviedla Čaputová a vyjadrila sa aj k mobilizácii slovenských mužov

Počet mŕtvych po zemetrasení v Turecku presiahol 40-tisíc