in ,

Toto vás prekvapí: Aký ste v posteli podľa vášho znamenia?

Čítanie horoskopov je výsadou prevažne žien, no i muži občas zablúdia do sveta astrológie. Kým niektorí nad znameniami zverokruhu len mávnu rukou, iní sa pomocou nich riadia vo všetkých sférach života. Usporiadanie planét a hviezd na oblohe môže vplývať na našu pleť, náladu ale i partnerské spolužitie.

Zistite aký ste v posteli na základe vášho znamenia!

 

KOZOROŽEC

(22.12. – 12.01.)

Toto znamenie je v posteli pomerne lenivé. Kým iné znamenia vymýšľajú čo sa dá, kozorožci vás v posteli príliš neprekvapia – nie sú totiž kreatívni. Na druhej strane sa  pri nich môžete cítiť vždy bezpečne, pretože dbajú na vaše pohodlie a sú mimoriadne lojálni. Ich obľúbenou polohou je misionár.

 

VODNÁR

(20.1. – 18.2.)

Vodnári nikdy nemajú pokoj. A to platí aj v ich sexuálnom živote. Vždy potrebujú skúmať niečo nové a objavovať nové milostné polohy. Nemôžu sa nikdy nudiť, pretože okamžite stratia záujem o svojho partnera. V posteli chcú zásadne prekvapovať a ak im chcete ulahodiť, prineste do spálne nejakú novinku.

 

RYBY

(19.2. – 20.3.)

Ryby riešia všetky svoje problémy na základe emócií. Dôsledne skúmajú svoje pocity, čo im pomáha i v partnerskom spolužití. Majú radi svoj komfort a fyzickú blízkosť človeka potrebujú cítiť neustále. Práve preto je ich obľúbenou polohou tzv. lyžičky. Pri rybách skutočne nič neoľutujete, pretože sa pri nich budete cítiť perfektne.

 

BARAN

(21.3. – 19.4.)

Človek v znamení baran potrebuje vždy niečo nové. Sú to osobnosti, ktoré potrebujú impulzy na to, aby si skutočne uvedomili, že život je jedna veľká jazda. Radi sa stávajú dominantnými, preto im nechajte, aby vás zviazali.

 

BÝK

(20.4. – 20.5.)

Toto znamenie je pomerne lenivé. Muži v znamení býka obľubujú, keď žena prevezme absolútnu kontrolu nad ich telom. Ženy v tomto znamení sa chcú pri partnerovi cítiť v bezpečí a neobľubujú tvrdý sex.

 

BLÍŽENCI

(21.5. – 20.6.)

Blíženci sú zväčša veľmi energické osoby, a táto výrazová črta z nich priam syčí. Prejavuje sa to aj v posteli, pretože na sex s blížencom len tak ľahko nezabudnete. Svojimi pohybmi a správaním vedia opantať kohokoľvek!

 

Ostatné znamenia nájdete na ďalšej strane

Ostro sledovaný prípad exposlanca Feriho. Znásilnenia, drogy v limonáde, nátlak a plač. Čo mali zažiť obete a ako padla instagramová hviezda na dno?

Americký minister Blinken varoval, že by Čína mohla dať Rusku zbrane pre vojnu na Ukrajine