in ,

S týmito ženami nikdy nerandi! Toto je 12 typov žien, ktorým sa oblúkom vyhýbaj!

iStock

V tomto článku nájdete presný návod na to, čomu sa pri randení so ženami vyvarovať. Kým ženy skôr nahliadajú do horoskopov, kde hľadajú vhodné kombinácie, muži sú o čosi racionálnejší.

Toto sú typy žien, ktorým sa treba vyvarovať:

1. “Rozišli sme sa predčasom”

Ak ti toto holka povie, utekaj. Znamená to totiž jediné – že prostredníctvom randenia s tebou chce zabudnúť na svojho ex, pritom ho stále miluje a bohvie, či ešte nie sú v kontakte. Si v tomto prípade len pajác, ktorý jej poskytuje priestor na to, aby hrala so svojim bývalým manipulatívne hry aby žiarlil.

 • Vhodná pre študentov psychológie ako námet na štúdiu o vplyve smútku na vývin žien.
 • Nevhodný pre muža, ktorý chce byť pre ženu číslom jedna, nie len náhradou.
 • Jednorazovka? – Zabudni. Nedokáže mať sex, pretože myslí len na svojho ex (Ešte sa to aj rýmuje).

 

2. “Ešte spolu chodíme, ale je to prakticky mŕtvy vzťah”

Tuto sú len dve možnosti: buď je natoľko neúprimná, že neprizná svoj 5 ročný vzťah, alebo je natoľko hlúpa, že sa rovno prizná, že má ešte iné záväzky. Ani jedna možnosť v tomto prípade nie je pre teba optimálna, preto radšej ber nohy na plecia a viac ju nekontaktuj. Jedine ak tráviš hodiny v posilňovni a si pripravený na súboj s jej frajerom.

 • Vhodná pre bodybuilderov.
 • Nevhodná pre všetkých iných – normálnych ľudí, ktorí nechcú problémy.
 • Jednorazovka? – 50/50 keďže môže v jej prípade fungovať ako pomsta pre partnera. Ty však môžeš riskovať akurát tak pohlavnú chorobu. 

 

3. “Presne to isté si myslím aj ja!”

Kto by nechcel, aby bola jeho partnerka kompatibilná s jeho záujmami? Problém však môže nastať, ak už na prvom rande súhlasí a prikyvuje všetkému, čo hovoríš. Táto žena má totiž jediný cieľ – čo najrýchlejšie sa s tebou dostať do vzťahu. Zádrhel je v tom, že po čase môže vyplávať na povrch, že nie ste ani zďaleka takí rovnakí, ako sa snažila odprezentovať.

 • Vhodná pre pasívnych mužov, ktorým vyhovuje, že ich žena nebude mať vlastný názor.
 • Nevhodná pre mužov, ktorí majú potrebu nájsť si partnerku s vlastnou osobnosťou a uvažovaním.
 • Jednorazovka? – Takmer 100%. Bude totiž súhlasiť so všetkým, aj s tým, že sex na prvom rande je najlepší prostriedok na spoznanie sa.

 

4. “…”

Ticho. Proste ticho. Nič iné z tejto ženy nedostaneš. Ak ti aj na niečo odpovie, zo zásady to bude stlmeným hlasom a jasnou dávkou neistoty. Je pravdepodobné, že takáto žena sa nedokáže postaviť sama za seba, a tým pádom ani za svojho partnera. Záver je, že za rande miniete 50 eur, nič sa nedozviete a nič ani nezískate.

 • Vhodná pre mužov, ktorí nikoho nepotrebujú a spoločensky si vystačia aj sami. Ak im stačí len bábika na ozdobu, takáto žena je pre nich ako stvorená. 
 • Nevhodná pre mužov, ktorí chcú mať seberovnú partnerku, ktorá im povie svoj názor a nebojí sa zaň postaviť. 
 • Jednorazovka? – Záleží od toho, koľko alkoholu objednáš.

Pokračuj v článku na ďalšej strane

Mimoriadna schôdza k júnovému termínu volieb tento týždeň zrejme nebude, Pellegrini čaká na signál od SaS

Toto nie je vtip: Sme majstri sveta v hokeji! Slováci vyhrali v Kanade. Vo finále zdolali Čechov