PRIZNANIE DOMINIKY: “Mala to byť naša prvá intímna skúsenosť, no opil sa a zaspal. A tak som ho podviedla. A to nie je všetko!”

Dominika a Lukáš boli dlho dobrými priateľmi, ktorých niekoľkomesačné kamarátstvo vyústilo do vzťahu. Obe ich srdcia búšili rýchlejšie, keď boli spolu, a všetko nasvedčovalo tomu, že majú pred sebou šťastnú budúcnosť. Rozhodli sa stráviť víkend na chate so svojou partiou kamarátov, a keďže si nemali kde užiť prvé chvíle slobody a intímnosti, plánovali si práve na chate nájsť vlastnú izbu s manželskou posteľou a prežiť spolu svoju prvú noc plnú romantiky. No všetko bolo inak…

V piatok večer dorazili na chatu, kde už ich čakala partia kamarátov. Atmosféra bola uvoľnená, hudba hrala, a všetci sa snažili nájsť ideálnu rovnováhu medzi zábavou a relaxáciou. Dominika a Lukáš boli plní očakávaní, že budú mať svoju vlastnú izbu, kde začnú ich prvé intímne hrátky, ale situácia sa skomplikovala, keď to Lukáš prehnal s alkoholom a zaspal na pohovke v hosťovskej izbe. Dominikin a Lukášov sen o prvej romantickej noci sa pod sekundou rozplynul.

Dominika bola tiež pod vplyvom a to ju urobilo povoľnejším objektom pre iných mužov. Alkohol a sklamanie urobili svoje a zmenili pôvodné plány jedného zamilovaného páru. Hoci sa Dominika márne snažila Lukáša zobudiť, nedalo sa.  Z jednej strany bola sklamaná, že Lukáš zaspal, no na druhú stranu bola sama pod vplyvom alkoholu, čo ju robilo bezbrannou.

 

Ako sa príbeh vyvíjal ďalej sa dozvieš na druhej strane