VIDEO: Neskutočný bizár na slávnostiach vína v Třebiči! Deti čakali na kultúrny program. Vystúpila striptérka, ktorá sa odhalila

Kultúrny program, aký deti nečakali.

V sobotu 17. júna sa na zámku v Třebíči konal deviaty ročník Slávností ružového vína. Udalosť ponúkla návštevníkom možnosť ochutnať vína z miestnych vinárstiev a zároveň sa mohli tešiť z bohatého sprievodného programu. Avšak práve časť kultúrneho programu vyvolala u návštevníkov slávností kontroverzie a rozruch.

Konkrétne išlo o vystúpenie burlesky, teda tanečnice, ktorá sa počas svojho vystúpenia odhaľuje.  Jej vystúpenie bolo zaznamenané aj jednou z prítomných matiek a zavesené na sociálne siete.

A že situácia je to bola naozaj bizarná svedčia aj zábery, nakoľko pod pódiom kľačalo niekoľko maloletých divákov. Ani to neodradilo tanečníčku, aby svoje vystúpenie dokončila.

Tanečnica sa na záberoch krúti len v spodnom prádle, no po chvíli odhodí v doprovode konfét aj podprsenku. Chvíľu si ich aj skrývala v rukách, no netrvalo to dlho. Deti tak videli nahé prsia v plnej kráse.

Organizátor sa za vystúpenie už stihol ospravedlniť, primátor žiadá od organizátora vrátenie príspevku, ktorým mesto na udalosť prispelo. Nečinná neostala ani polícia, ktorá celý prípad vyšetruje.

Na sociálnej sieti sa právom búria aj rodičia maloletých.

VIDEO NÁJDETE NA DRUHEJ STRANE ČLÁNKU