Vyjadrenie Klaudie (29): Aj ja som bola milenkou vplyvného politika. Bolo to nechutné.

FOTO ilustračné

Už od puberty mi mama vtĺkala do hlavy, že z mojej krásy mám vyťažiť čo najviac. Sama mi vyhľadávala modelingové agentúry, aby som sa vedela presadiť čo najlepšie. Mala som úspech a musela som si požiadať o individuálny študijný program, pričom som bola vkuse v zahraničí. To, čo som prežívala v tejto brandži – obťažovanie, obchodovanie, zneužívanie, je na samostatný príbeh a možno o tom napíšem niekedy inokedy. Podstatné však je, že čím viac som cestovala, tým viac som spoznávala vplyvných ľudí a podnikateľov.

Moja materská agentúra sídlila na Slovensku, preto som sa niektorých akcií zúčastňovala i v Bratislava. Práve jedna z nich (názov editor vynechal z bezpečnostných dôvodov) sa konala v máji 2022, kde som bola pozvaná predvádzať modely. Všetko prebiehalo výborne a agentka so mnou bola spokojná. Po akcii mi však odoslala odkaz od jedného zo sponzorov večera, že by ma rád poprosil o kontakt. Nevedela som o koho ide, no v tom čase som nikoho nemala a preto som na kartičku napísala svoj instagram i telefónne číslo. Už v ten večer mi v žiadostiach o kontakt pristála milá správa. Profil, z ktorého mi písal mi však pripadal pofidérny, pretože nemal takmer žiadnych sledovateľov a žiadne príspevky. Bolo tam len krstné meno, preto som nevedela, o koho ide. Pôsobil však v správach milo, preto som tomu chcela dať šancu. Prvýkrát sme si zavolali a jeho hlas mi pripadal povedomý, no vedela som, že podľa mena na instagrame nikoho takého nepoznám. Chystala som sa na naše prvé stretnutie bez toho, že by som vedela ako vyzerá, nechcel mi totiž poslať svoju fotku. Priznám sa, dosť ma to odstrašovalo no verila som, že človek, ktorý je sponzorom podobnej akcie, musí byť vplyvný a iste nemôže ísť o podvod. Hnala ma zvedavosť i očakávania, ako bude vyzerať.

Mali sme sa stretnúť v reštaurácii, a už vtedy došlo k nepríjemnému fó-pá, pretože som ho asi 15 minút sama čakala. Keď vošla do dverí známa tvár, a začal sa približovať, neverila som, že práve tento muž má byť mojim tajným rande. Bola to totiž známa politická tvár.

Pokračovanie na druhej strane

Zdá sa, že máte vypnuté reklamy

Náš obsah nás stojí enormné množstvo času, nápadov a síl. Prosíme, vypnite si AdBlocker. Ďakujeme!

Refresh