17- ročná slovenka Lucia sa zamilovala do 31-ročného migranta z Nigérie. Ibrahim ju šokoval posteľovými tradíciami, napriek tomu…

Multiracial young couple kissing outdoors

17-ročná dievčina menom Lucia žila v malej slovenskej dedinke, kde sa život zdal byť pokojný a jednotvárny. Lucia túžila po vzrušení a nových zážitkoch, ktoré by prelomili monotónnosť jej každodenného života. A práve toto vzrušenie a nové zážitky našla v nečakanom mieste, počas návštevy hlavného mesta, kde sa stretla s 31-ročným migrantom z Nigérie menom Ibrahim.

Ibrahim bol vysoký a pôsobil mužne, no Lucia zbadala aj jemnosť v jeho očiach. Spoznávanie a vzájomné rozhovory pomaly rozvíjali ich vzťah, Lucia postupne začala cítiť, že ju k nemu niečo ťahá. Ibrahim chodil tajne k nej do dediny a keď Lucia vyštudovala strednú školu a nastúpila na Vysokú školu muzických umení do Bratislavy, v ich ceste za láskou už nestálo nič.

Ibrahim bol hrdý na svoje nigerijské korene a rád hovoril o svojej krajine. Lucia počúvala so zaujatím o jeho tradíciách, kultúre a rodinných zvykoch.

No postupom času začali vyniknúť aspekty, ktoré Lucia zaskočili. Zblížili sa spolu aj v posteli a  Ibrahim čoraz viac hovoril o sexuálnych praktikách, ktoré sú v Nigérii považované za bežné a ktoré by chcel vyskúšať aj s ňou. Treba dodať, že Lucia bola ešte panna a spočiatku nechcela skončiť s Ibrahimom, no láska bola silnejšia a jej túžba dať Ibrahimovi všetko, čo mu na očiach vidí, bola veľká.

 

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE