in ,

NESKUTOČNÁ HANBA! Táto úradníčka natáčala filmy pre dospelých na mestskom úrade! VIDEO

Počas pandémie COVID-19 sa pracovný svet radikálne zmenil, čo prinútilo mnohých ľudí hľadať nové spôsoby zárobku alebo prispôsobiť svoje existujúce zamestnania novým realitám. Mnohé tradičné odvetvia boli ťažko zasiahnuté obmedzeniami a zatváraním, čo vyvolalo vlnu inovácií a kreativity v oblasti zárobku. Niektorí pracovali z domu, iní v mieste svojej práce no viacerí si našli aj vedľajší job, ako táto pracovníčka mestského úradu.

Škandál, ktorý vypukol vo Vroclave v katolíckom Poľsku, sa týka dlhoročnej zamestnankyne mestskej radnice. Pred pár dňami vyšlo na povrh zistenie, že vo svojej kancelárii nakrúcala filmy pre dospelých. Táto informácia sa dostala na verejnosť prostredníctvom webového portálu nazwamy.com, ktorý zverejnil pikantné detaily o tom, čo pracovníčka robila. Na uniknutých záznamoch je možné vidieť ženu, ako si rozopína blúzku a obnažuje sa, pričom sú dostupné aj ďalšie, explicitnejšie materiály. Žena zverejnila pikantné videá bez toho, aby skrývala tvár.

Tento prípad vyvoláva otázky o tom, ako mohlo dôjsť k situácii, že 49-ročná úradníčka, ktorú okolie považovalo za profesionálnu zamestnankyňu, sa rozhodla pre vedľajší zárobok takouto formou a bez toho, aby jej kolegovia či nadriadení o tom vedeli či si všimli niečo podozrivé.

Záznamy naznačujú, že si zamestnankyňa takto privyrábala počas pracovnej doby a priamo na úrade, čo spochybňuje profesionálnu integritu nielen zamestnankyne, ale aj celého úradu.

Článok pokračuje na druhej strane

Vodič počas jazdy v obci Lietavská Lúčka upadol do bezvedomia, po náraze do zábradlia na mieste zahynul

Inštitút ľudských práv podal trestné oznámenie na žilinskú nemocnicu, Hellebrandt vraj zákon neporušil