in ,

Viacnásobná majsterka vo fitness náhle zmizla zo sociálnych sietí! Množia sa teórie o pokuse o s*movraždu či dokonca o ukradnutej….

FOTO: Hashtag.sk

Influencerka a fitness modelka Zuzana Kardošová ešte v prvej polovici roka 2023 pridávala na svoju sociálnu sieť, kde vystupuje pod menom zuzanakardos, na pravidelnej báze fotky zo svojho života, videá cvičení ale i fotky s priateľom Chrisom. Rovnako zdieľala i svoje úspechy v bikini fitness, kde patrí medzi naše úspešnejšie Slovenky. Na sociálnych sieťach bola taktiež veľmi aktívna, čomu sa tešilo vyše 206 tisíc jej sledujúcich.

Už niekoľko mesiacov však nepridala žiaden príspevok ani príbeh, čo si všimli i jej fanúšikovia. Komentujúci začali pridávať teórie o tom, čo sa so Zuzanou mohlo stať. Medzi nimi aj napríklad neoverené informácie, že sa údajne po rozchode s partnerom pokúsila o s*movraždu, pričom sa má liečiť na psychiatrickom oddelení, medzi komentármi však bola i teória o jej údajnom liečení zo závislosti na alkohole. Ani jednu teóriu dosiaľ pre verejnosť fitnesska alebo jej rodinní príslušníci nepotvrdili.

FOTO: komentáre IG/zuzanakardos

 

Sledovateľom influencerky na instagrame chýbajú vysvetlenia, kde známa fitnesska zmizla. Kým niektorí jej fanúšikovia zverejňujú odkazy plné podpory a pochopenia, iní komentujúci nešetria kritikou.

FOTO: komentáre IG/zuzanakardos
FOTO: komentáre IG/zuzanakardos

Sledovatelia tiež vypátrali, že na profile jej priateľa Christophera Dingu vraj dokonca zmizli spoločné fotografie zamilovaného páru. Dinga sa napokon tiež rozhodol do diskusie prispieť komentárom, ktorý si vyslúžil negatívnu odozvu, na čo už spätne neodpovedal.

FOTO: komentáre IG/zuzanakardos

Pod príspevkom sa však objavili i komentáre, podľa ktorých mal Zuzanin priateľ údajne “ukradnúť” jej firmu. Tieto komentáre však boli v priebehu niekoľkých dní z príspevku odstránené, preto sa naša redakcia rozhodla overiť informácie o vlastníctve Kardošovej firiem.

Pokračovanie na druhej strane

Orange Podcast roka 2024 opäť ocení najlepšie podcasty na Slovensku