in

KONEČNE! Prestížny web priniesol rebríček 10 najkrajších žien planéty! 1. miesto šokuje a viacero ďalších mien prekvapí

Známy zahraničný web Bright Side priniesol zaujímavý zoznam najkrajších žien sveta. Prieskumu sa zúčastnilo tisícky ľudí a z ankety vzišlo 10 známych aj menej známych mien. Najväčšie zastúpenie majú, ako inak, herečky.

Pozrite si s nami 10 najkrajších žien planéty.

10. miesto  – Jessica Alba

Jessica Alba je americká herečka, podnikateľka a filantropka, ktorá sa preslávila svojou úlohou v televíznom seriáli “Dark Angel”. Okrem svojej hereckej kariéry je známa aj ako zakladateľka spoločnosti The Honest Company, ktorá sa zameriava na výrobu ekologicky šetrných produktov pre deti a domácnosti. Alba sa tiež významne angažuje v charitatívnej činnosti a podpore sociálnych a environmentálnych iniciatív, čím ukazuje svoj záväzok k pozitívnej zmene vo svete.

 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jessica Alba (@jessicaalba)

9. miesto – Salma Hayek

Salma Hayek je mexicko-americká herečka, producentka a režisérka, ktorá sa preslávila svojimi úlohami v hollywoodskych filmoch, ako sú “Desperado”, “From Dusk Till Dawn” a “Frida”, kde stvárnila mexickú maliarku Fridu Kahlo. Táto úloha jej priniesla nomináciu na Oscara. Hayek je tiež známa svojou prácou na podporu práv žien a detských charitatívnych organizácií, ako aj za jej angažovanosť v boji proti domácemu násiliu. Narodila sa v roku 1966 v Coatzacoalcos vo Veracruz a na instagrame má okolo 28 miliónov followerov.

 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Pokračovanie nájdete na druhej strane

Pellegriniho kandidatúra na prezidenta je právne nulitná, tvrdí Harabin a obrátil sa na úrady

VIEME, AKO VYZERÁ! Táto úradníčka natáčala filmy pre dospelých na mestskom úrade! FOTO!