in ,

Prvé zábery z podcastu, v ktorom to Ráchel všetkým natrela! Takúto naštvanú ste ju ešte nevideli! VIDEO

“Riešili sme kopec, kopec vecí, riešili sme to, o čom rozprávajú ostatní, riešili sme všetky pikantnosti z Love Islandu, trošku sme si uleteli čo sa týka humoru, uvidíme, aké budú reakcie. V každom prípade si to pozrite.” Takto pozýva Oski Barami na sledovanie nového dielu podcastu S nami, ktorý si môžete pozrieť už teraz na herohero.co.

 

Ráchel a Claude tvorili v šou Love Island pár a vyzerá to tak, že si spolu sadli. V šou si užívali bezstarostný život a doslova si užívali aj jeden druhého. O tom, ako si v posteli, ale aj mimo nej, vyznávali lásku, sa už popísalo veľa a svedkov ich aktu bolo hneď niekoľko. Nie len o pikantnostiach zo šou, ale aj o ďalších veciach sa rozrozprávali už v spomínanom podcaste SNAMI.

Kým Ráchel bola v šou, stala sa predmetom rôznych diskusií a debát na sociálnych sieťach a to nielen pre svoj pikantný a úprimný slovník a otvorenosť, ktorú v šou predvádzala.

Ráchel je bývalá Miss Slovensko a preslávila sa svojou kontroverziou a vzťahom s influencerom Tomym Kottym, ktorý skončil bitkou. Tomy sa k incidentu s Ráchel veľmi nevyjadroval, no svoje mlčanie prelomil v podcaste s Filipom Sulíkom. Situáciu, kedy sa Ráchel z dôvodu svojej účasti v šou Love Island nemohla brániť, využil Filip a Tomy, ktorí o Ráchel povedali viac, ako by možno čakala, ale aj jej kamarátky, ktoré sa Ráchel zastali.

V podcaste hovorí Filip o Ráchel aj tieto slová: “Ona je až legendárna s tým, množstvom, ktoré vie ona užiť naraz. Inými slovami: že jej niekto narysoval nejakú strašne tučnú čiaru cez celý dres a že ona to sfúkla celé naraz.”, povedal vo zverejnenom videu Sulík a dodal, že informácie má od Rácheliných najlepších kamarátok.

Filip dokonca zverejnil ich spoločnú konverzáciu, kde sa mu Ráchel doslova ponúkala.

„Žila hrozne promiskuitne a užívala extrémne veľa drog – narkotík. Je to overená vec, mám to z prvej ruky. Od ľudí, ktorí s ňou užívali drogy.  tvrdil v podcaste Filip Sulík a dodal, že na drogy mala navádzať aj iné dievčatá.

K incidentu Ráchel vs. Filip Sulík sa rozrozprávala aj Ráchelina kamarátka, ktorá ju bráni. Tvrdí, že Filip Sulík v mnohých veciach zavádza.

„Raz prišla za mnou a povedala mi, že je v kontakte so Sulíkom. Dlhší čas nikoho nemala, tak hľadala nejaký nezáväzný vzťah. Navyše mali spoločnú známu. Ráchel mi však prezradila, že ho nechce hlbšie spoznávať a je to iba o se*e. V tom čase navyše podľa mňa ešte ani nebola pripravená na ďalší vzťah, chcela sa len zabávať.“ Povedala pre portál PLUS 7 DNI kamarátka Ráchel.

Pokračovanie článku na ďalšej strane

Pápež František prekvapil svet: Transrodoví ľudia môžu byť pokrstení, samozrejme za určitých podmienok

Priateľ, ktorého na Farme podviedla, poslal Azre prekvapivý list. “Cítim sa ako kus h**na”, povedala Azra po jeho prečítaní