in ,

Odkryté zákulisie Love Islandu: Prečo sú kamery aj na WC a môže televízia odvysielať všetko? A prečo mali Adriana a Ráchel spor?

Šou Love Island sa na obrazovkách Tv Markíza a v streamovacej službe Voyo stáva čoraz populárnejšou. Mladí atraktívni ľudia sa prostredníctvom nej snažia získať svojho partnera snov a keď sa popárujú, snažia sa presvedčiť divákov, že sú naozaj zamilovaným párom. Mnohým šou Love Island prekáža najmä pre viacero štipľavých záberov, iní jej fandia práve preto.

Mladí atraktívni ľudia majú často problém vydržať bez pohlavného zblíženia takú dlhú dobu. A aj preto mu podľahnú priamo pred televíznymi kamerami. No je však miesto, kde, ak sa medzi súťažiacimi niečo stane, zostane to len medzi nimi a my zábery neuvidíme nikdy.

V podcaste HONEYTALK sa o detailoch šou rozrozprávala Adriana zo šou Love Island a prezradila, kde všade ich snímala kamera a ako to naozaj bolo s jej vzťahom k Ráchel.

Celý článok nájdeš na druhej strane

Filip Sulík rozhádal verejnosť. Muži podľa neho môžu mať stovky partneriek, no žena v žiadnom prípade! Odôvodňuje to bibliou

Mihál nahradil v europarlamente Šimečku, do frakcie Obnovme Európu vstúpil aj kvôli Nicholsonovej