in ,

VIDEO: Ráchel v podcaste sebavedomie nechýba: “Viem, že som najlepšia, ale ak si nájde rovnakú šupu ako ja, môže sa s ňou vyspať!”, hovorí o vzťahu s Claudom

“Riešili sme kopec, kopec vecí, riešili sme to, o čom rozprávajú ostatní, riešili sme všetky pikantnosti z Love Islandu, trošku sme si uleteli čo sa týka humoru, uvidíme, aké budú reakcie. V každom prípade si to pozrite.” Takto pozýva Oski Barami na sledovanie nového dielu podcastu S nami, ktorý si môžete pozrieť už teraz na herohero.co.

Čásť z podcastu si môžete už teraz pozrieť aj na youtube.

Ráchel a Claude tvorili v šou Love Island pár a vyzerá to tak, že si spolu sadli. V šou si užívali bezstarostný život a doslova si užívali aj jeden druhého. O tom, ako si v posteli, ale aj mimo nej, vyznávali lásku, sa už popísalo veľa a svedkov ich aktu bolo hneď niekoľko. Nie len o pikantnostiach zo šou, ale aj o ďalších veciach sa rozrozprávali už v spomínanom podcaste SNAMI.

Kým Ráchel bola v šou, stala sa predmetom rôznych diskusií a debát na sociálnych sieťach a to nielen pre svoj pikantný a úprimný slovník a otvorenosť, ktorú v šou predvádzala.

V podcaste zaznelo viacero zaujímavých výrokov. Ráchel sa otvorene rozrozprávala aj o tom, že s Claudom majú skutočne otvorený vzťah.

Ráchel o otvorenom vzťahu s Claudom

Pokračovanie článku na ďalšej strane

Rusko má na rok 2024 takmer trojnásobne väčší rozpočet na vojnu ako Ukrajina

Zomrel bývalý český minister zahraničia Karel Schwarzenberg, podľa prezidentky Čaputovej odišiel vzácny človek