in ,

ŠOK: Na OnlyFans mala milióny fanúšikov. Spáchala samovraždu! Osudnou sa jej zjavne stala praktika, ktorej holdovala. O čo išlo?

Infulencerku ostro kritizovali, pretože lákala pedofilov. Kritiku ťažko znášala.

V poslednom období si CoconutKitty získala veľkú popularitu na známych sociálnych sieťach Instagram a OnlyFans.

Na svojom profile na Instagrame získala viac ako 5,4 milióna sledovateľov a ďalších 1,4 milióna sledovateľov získala na Twitteri. Správa, ktorá bola zverejnená 19. februára 2023  na jej profiloch oznamuje, že CoconutKitty si vzala život. V priebehu hodín od zverejnenia získali správy tisíce lajkov a milióny videní.

„Minulú nedeľu si Coconut vzala život. Je to neférové. Život nie je fér…“ – píše na jej profiloch. V príspevku sa ďalej spomína, akou dobrou bola mamou, sestrou, a ako veľmi ju jej rodina milovala.

“Všetko, čo si prajeme je, aby ste kontrolovali svojich priateľov a blízkych. Nikdy neviete, čím si niekto prechádza. Zavolajte im a povedzte im, že ich máte radi. Nikdy neviete, koľko času vám zostane s ľuďmi, ktorých milujete. Milujeme ťa navždy Kokos, odpočívaj, kráska,“ píšu v príspevku.

Diana Deets, bola influencerka, ktorá si okrem iného zarábala aj uverejňovaním svojich odhalených fotografií na platforme OnlyFans. Za krátku dobu si vedela zarobiť približne 450-tisíc eur.

Holdovala pedo-baitingu, a to sa jej stalo osudným. Viac na ďalšej strane

FOTO: Slovák zavraždil 8 žien. Nechutné, čo robil s obeťami! Takto vyzerá miesto činu

Smer-SD je podľa Fica ochotný podporiť úradnícku vládu, ale s jednou podmienkou (video)