in ,

VIDEO: Ráchel v šou jedla staré jedlo, ktoré bolo vyhodené na mieste, kde chodili súťažiaci na potrebu. “Mne to bolo jedno”, tvrdí

Kontroverzná influencerka Ráchel Karnížová opustila súťaž Survivor. Rozhodla sa, že prehrá duel v prospech súťažiaceho Jacka. Urobila tak po tom, čo očividne šou prestala zvládať. Rachellka, bola bezpochýb jednou z najvýraznejších osobností šou. Z Dubaja, kde aktuálne pobýva, prisľúbila, že sa k svojmu rozhodnutiu ešte vyjadrí, keď si pozrie podrobnejšie diely šou.

Na kmeňovej rade Ráchel otvorene vyjadrila, že život na ostrove bol pre ňu veľmi náročný. „Necítim sa tu fajn, necítim sa tu ako ja. Nie je to pre mňa. Nechcem byť niekde, kde sa všetko točí okolo pretvárky a klamstiev,“ povedala s úprimnosťou.

Módna návrhárka Ráchel Karnížová sa v náročnej reality šou Survivor netajila tým, že jej na opustenom ostrove v Dominikánskej republike najviac chýba jej súkromný život. Možno aj to stálo za jej rozhodnutím zabíjať pomaly, ale isto tú bojovníčku, ktorá sa v nej ukrýva. Toho, že je v posledných dňoch skleslá a plačtivá, si samozrejme všimli aj ostatní v kmeni Lovcov.

Pokračovanie článku nájdeš na druhej strane

Kubina: Trestné konanie proti čurillovcom je vo fáze záverečného preštudovania vyšetrovacieho spisu

Fico chce Ukrajine pomáhať humanitárne, prípravy na spoločné rokovanie s ich vládou pokračujú