in

Otec trolluje svoje deti. Paroduje ich fotografie, ktoré postujú na sociálnych sieťach. Tieto fotky musíš vidieť

V digitálnej dobe, kedy sociálne siete dominujú komunikácii medzi ľuďmi, sa objavujú rôzne formy humoru a zábavy. Jedným z originálnych príkladov je prístup Chrisa „Burra“ Martina, obyvateľa štátu Washington, ktorý si vzal na mušku vlastné dospievajúce deti. Martin využíva sociálne siete na to, aby sa podelil o svoje vtipné paródie fotografií svojich detí.

Inšpiráciou mu slúžia práve zverejnené snímky jeho potomkov, na základe ktorých vytvára humorné napodobeniny. Aby dosiahol čo najväčšiu podobnosť, neváha pristúpiť aj k radikálnym krokom, ako je napríklad dokreslenie vtipných tetovaní na svoje telo či decentné odhalenie „bruška“.

Otec, Ktorý si Robí Srandu zo Svojich Dospievajúcich Detí

Chris Martin dokázal, že láska rodiča k dieťaťu môže mať mnoho podôb, vrátane zmyslu pre humor. Jeho aktivita na sociálnych sieťach nezostala bez povšimnutia a stala sa virálnou. Otec, využívajúc fotografie svojich detí ako predlohu, ich paroduje s láskavým úsmevom a neodolateľnou dávkou humoru. Týmto spôsobom nejenže baví širokú verejnosť, ale zároveň ukazuje nekonvenčný, no pozitívny vzťah k svojim dospievajúcim deťom.

Pokračovanie článku s fotografiami nájdeš na druhej strane

Ruský útok na Charkov si vyžiadal životy štyroch civilistov (video)

Rusko na kontrolu okupovaných území používa nelegálne taktiky a vytvára „atmosféru strachu“