in ,

Igor Matovič odhaľuje Pellegriniho väzby na Náhlika! Ukázal ich fotku. “Redakcie majú fotiek viac,” tvrdí

Prezidentský kandidát z prvého kola a predseda hnutia Slovensko, Igor Matovič, je bezpochýb najaktívnejším lídrom spomedzi opozičných strán, ktorý aktívne zasahuje do prezidentského boja. Všetko to začalo Dankovou služobnou cestou do Abu Dhabi, keď Igor Matovič označil terajšieho predsedu parlamentu za človeka, ktorý má služobnú cestu Andreja Danka s jeho partnerkou kryť.

Najnovšie odhalil Igor Matovič doposiaľ utajovaný dom Pellegriniho poslaneckého kolegu, ktorý má byť napísaný na Petra Náhlika. Ešte predtým sa však objavila informácia o súkromnom lete Petra Pellegriniho lietadlom, ktoré má taktiež patriť firme, v ktorej má poslanec Náhlik podiel. Nebolo by na tom nič divné, keby sa Peter Pellegrini nepasoval do pozície občianského a ľudového kandidáta, ktorý je pokorný a skromný a keby odpovedal na novinárske otázky ohľadom jeho letu pravdivo.

Najnovšie odhalenie Igora Matoviča v očiach verejnosti môže voči Petrovi Pellegrinimu prehĺbiť značnú nedôveru. Najmä u tých, ktorí od Petra Pellegriniho skutočne čakali pokoru a skromnosť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane

Taiwan zasiahlo najsilnejšie zemetrasenie za ostatné štvrťstoročie. Hlásia najmenej 9 úmrtí, stovky ľudí utrpeli zranenia (video+foto)

Pri Slovenskej Ľupči zachytila dodávka frézu na ceste, dvaja cestári skončili v nemocnici