in

Dojemnejšie VIDEO ste asi nevideli! Dieťa hneď po narodení takto objíme svoju dojatú matku

Pôrod je jedinečným a silným zážitkom, ktorý sprevádza matku na jej ceste k rodičovstvu. Je to chvíľa, kedy sa nádej, očakávanie a fyzická námaha spájajú do jedného ohromujúceho okamihu.

Pre matku je pôrod často intenzívnym a emocionálnym zážitkom. Matka má pocity očakávania, radosti a zvedavosti, aké jej dieťatko bude a ako ju bude tešiť.

Počas pôrodu prežíva matka fyzickú bolesť a únavu, ale zároveň aj pocit hrdosti a sily, keď sa snaží priniesť svoje dieťa na svet.

Keď konečne zaznie pláč jej novonarodeného dieťaťa a je to prvýkrát, čo matka vidí svoje dieťa, prežíva nesmiernu radosť, šťastie a úľavu. Je to okamih, kedy všetky tie hodiny námahy a bolesti zrazu získavajú zmysel. Matka cíti, že je pripravená na túto novú rolu a že všetky tie emócie a obavy, ktoré ju prenasledovali, sú v tej chvíli vynahradené nekonečnou láskou k svojmu dieťaťu.

Okrem tých zložitejších a bolestivejších chvíľ prináša pôrod najmä tie nádherné. Jednu takúto chvíľu prežila istá matka, ktorú dieťatko krátko po pôrode objalo. Vrúcne objatie dieťatka, ktoré je na svete sotva pár sekúnd, dojalo každého v pôrodnej sále. Tieto okamihy sú presne tie, ktoré nám učaria úsmevy na tvárach.

Video nájdeš na druhej strane článku.

Prví piloti lietadiel F-16 sa po výcviku vrátili na Slovensko, podľa Sklenára potrebujeme kvalitne pripravený personál

Dámy, s týmto sa musíte zmieriť! Týchto 10 vecí na vašich mužoch NEZMENÍTE. A ak áno, tak…