Príbeh Pavla (18) a Soni (19): “Boli sme si neverní, no namiesto rozchodu sme začali žiť v otvorenom vzťahu. To nás zachránilo!”

Priznania tínedžerov oslavujú 10 rokov. Za tú dobu zverejnili admini desaťtisíce priznaní, ktoré napísali mladí Slováci a Slovenky. Niektoré boli vtipné, niektoré trápne a iné poučné. V spolupráci s Priznaniami tínedžerov vám prinášame sériu dlhších priznaní či príbehov, ktoré počas histórie stránky zaujali čítateľov facebookovej stránky, ktorá ovplyvnila tisíce mladých ľudí. 

Niektoré príbehy prešli gramatickou korekciou.

 

Prečítajte si príbeh, ktorý nám poslala v roku 2019 Soňa.

“Pamätám si, ako som bola v minulosti nesmierne zamilovaná do svojho chlapca. Vždy som si myslela, že sme pre seba stvorení a že nám nič na svete nemôže skaziť náš vzťah. No, ako to tak býva, osud sa do toho pripletie a veci sa nevyvinú tak, ako sme si predstavovali.

Stalo sa to vtedy, keď som začala pracovať s novým kolegom. Bol to pôvabný muž s veľkým šarmom a ja som sa doňho zamilovala. Bolo to niečo, čo sa mi nikdy predtým nestalo, ale nemohla som s tým nič robiť. Zrazu som sa ocitla v situácii, v ktorej som nechápala, čo sa deje so mnou a s mojím vzťahom.

Nie som hrdá na to, čo sa potom stalo. Bola som neverná svojmu priateľovi a zničila som tým náš vzťah. Nedokázala som to držať v sebe a o týždeň som sa mu priznala. Ticho odišiel na dlhší čas a nedal o sebe vedieť. Niekoľko dni mi nedvíhal telefón no nakoniec sa mi ozval a stretli sme sa. Povedal mi, že tiež mal množstvo šancí byť mi neverný no nikdy mi to predtým nespravil. Ale keď som mu bola neverná ja, tak si povedal, že môže byť aj on. Áno, on mi to vrátil a bol mi neverný tiež. Vtedy sme sa rozhodli, že vzťah skončíme, pretože to už nemalo zmysel.

No, niekedy sa veci deju preto, aby mohlo vzniknúť niečo nové.

 

POKRAČOVANIE NA DRUHEJ STRANE