in ,

Nechutnejšie zábery si nevidel! Žena mu najprv dala prst do…., potom ho spoločne oblízli. Nasledovalo romantické objatie. Je to recept na lásku?

Prejavy lásky majú rôzne podoby. Pri niektorých je lepšie, ak si ich partneri nechajú do súkromia.

Poznáte to. Je leto a ak máte partnera alebo partnerku, tak letné počasie je na romantické prejavy ako stvorené. Niektorí si romantické prejavy nechávajú na doma, iní im podľahnú na verejnosti. Ide väčšinou o objatia na lavičke, hladenie vlasov, prechádzky ruka v ruke či jemné bozky. Niekedy aj verejné prejavy presiahnú určitú hranicu, ako sa to stalo v Nitre

Na nitrianskom kúpalisku sa párik oddával sexu, na kameru ich zachytili návštevníci

Najnovší prípad ukazuje nechutný prejav lásky, alebo ak chcete, úchylku. Žena, ktorú nakamerovali, najprv strčila svojmu partnerovi prst do zadku, neskôr však urobila to, z čoho sa vám zdvihne žalúdok.

Na záberoch je muž so ženou. Muž čaká, kým jeho žena robí pohyby rukou na mužovom tele – v jeho zadnej časti. Niektorí by ste možno čakali, že to je všetko. No nie je to tak. Žena krátko po tom, čo mužovi vytiahala palec zo zadnej časti tela, palec oblízla a rovnako ho dala oblíznuť aj svojmu partnerovi. Ten nestrádal a urobil to. Po tomto nechutnom incidente nasledovalo romantické objatie.

Incident sa stal v škódsku a zachytáva neznámy pár, ktorý je pravdepodobne pod vplyvom omamných látok či alkoholu. Ak si zvedavý, video si môžeš pozrieť na stránke mojevideo v linku nižšie. No pozor, je len pre silné povahy.

Video nájdeš tu: https://www.mojevideo.sk

Štátne médiá po vzbure bagatelizujú výsledky wagnerovcov na bojisku

Na R1 v smere Nitra – Trnava havarovali dve autá, jedného z vodičov potom ďalšie zrazilo (foto)