in ,

VIDEO: Claude vyslal Ráchel za inou babou. Do pár sekúnd sa už bozkávali traja! “Začala som behať za holkami”, tvrdí Ráchel!

“Riešili sme kopec, kopec vecí, riešili sme to, o čom rozprávajú ostatní, riešili sme všetky pikantnosti z Love Islandu, trošku sme si uleteli čo sa týka humoru, uvidíme, aké budú reakcie. V každom prípade si to pozrite.” Takto pozýva Oski Barami na sledovanie nového dielu podcastu S nami, ktorý si môžete pozrieť už teraz na herohero.co.

Čásť z podcastu si môžete už teraz pozrieť aj na youtube.

Ráchel a Claude tvorili v šou Love Island pár a vyzerá to tak, že si spolu sadli. V šou si užívali bezstarostný život a doslova si užívali aj jeden druhého. O tom, ako si v posteli, ale aj mimo nej, vyznávali lásku, sa už popísalo veľa a svedkov ich aktu bolo hneď niekoľko. Nie len o pikantnostiach zo šou, ale aj o ďalších veciach sa rozrozprávali už v spomínanom podcaste SNAMI.

Kým Ráchel bola v šou, stala sa predmetom rôznych diskusií a debát na sociálnych sieťach a to nielen pre svoj pikantný a úprimný slovník a otvorenosť, ktorú v šou predvádzala.

V podcaste zaznelo viacero zaujímavých výrokov. Ráchel sa otvorene rozrozprávala aj o tom, že s Claudom majú skutočne otvorený vzťah.

Ráchel o otvorenom vzťahu s Claudom

Ráchel v podcaste spomenula, že s Claudom majú otvorený vzťah, no aj v tomto prípade má podmienky. Claude si musú nájsť dievča, ktoré je podľa jej slov rovnaká šupa, ako je ona sama. Ak by si našiel nejakú, podľa jej slov, škarediačku, to by Ráchel naštvalo.

“Ja si myslím, že keď niekomu niečo dovoluješ, tak ten človek potom má menšie nutkanie to urobiť. A tým, že ja som vlastne všetko dovolila a proste nezakazujem mu nič žeby som s tým bola okey a ja viem, že som najlepšia, viem, že ma so mnou najlepší s*x, tak proste okey, tak nech si ide vyskúšať iné,” a pokračuje

“Ja som povedala že musí byť proste rovnaká šupa ako ja. Kebyže som zistila, že šu*al nejakú škarediačku, to by som bola fakt že naštvaná. Ak by šu*al fakt že peknú, tak by som povedala že good job, ” dokončila o téme Ráchel.

Najnovšie porozprávala, kedy a ako videla Clauda bozkávať sa s inou ženou.

Článok pokračuje na druhej strane

Prišli o ďalšie stovky vojakov, priblížili Ukrajinci ruské straty vo vojne

Jovinečko a Bianka ukázali svoj nový luxusný dom. Ružovejšiu kuchyňu ste ešte nevideli a pred kamerami otestovali sprchu aj posteľ!