in ,

Tomy Kotty vracia úder! Ráchel sa mala predávať za peniaze, čo mu vadilo. A až vyše 10-tisíc eur mala zarobiť na tejto časti tela!

Ráchel a Tomy boli známym párom, ktorým lásku závidelo množstvo ich fanúšikov. O to viac verejnosť zostala šokovaná po tom, čo Ráchel zverejnila fotky na ktorých bola od krvi a z fyzického násilia obvinila svojho expartnera Tomyho. Ten ju podľa jej slov mal psychicky, ale aj fyzicky napádať. Všetko to vyvrcholilo, keď jej rozmlátil byt.

Tomy sa po absolvovaní liečenia k incidentu nevyjadroval. Odhodlal sa až v podcaste, ktorý s nim natočil Filip Sulík.

Filip Sulík si pozval Tomyho do podcastu. A ten incident vysvetľoval

Filip Sulík s Tomym Kottym následne nahrali spoločný podcast, v ktorom o kauze prezradili viac informácií. No o incidente, ktorý sa mal stať pred pár mesiacmi, už napísal svoj názor:„Všetko si nevymyslela. Rozbil jej byt asi prevažne Tomáš, ale ja som videl Ráchel deň po tom incidente a neviem o tom, že by mala jedinú modrinu. Videl som fotku, kde má krvavý nos. A nevravím, že nebola žiadna fyzická potýčka. Otázka je, že kto ju začal a kto sa len bránil. Dozviete sa v podcaste,“ odpovedal na komentár Filip.

Mal som celé ruky od krvi. Ale od svojej.

Tomy opísal podrobnejšie, čo sa krátko po incidente s Ráchel stalo. “Ono to bolo takto že mňa ako pustili z CPZ-tky, tým že my sme boli obidvaja pod vplyvom všeličoho, tak sme nemohli vypovedať hneď v to ráno. Ono to bolo tak, že ona odišla z toho bytu, zavolala svojich rodičov ktorí tam boli a jej rodičia zavolali policajtov. Podľa jej slov ona nemala iniciatívu to riešiť s políciou, dnes už chápem, že prečo. Ale vtedy som to bral že chápala, že čo sa stalo. Mňa zobrali policajti. Policajti došli veľmi rýchlo, maximálne 10 minút po tom, čo sa to stalo. Oni došli asi štyria – piati, a mal som celé ruky od krvi, ale od svojej krvi. To je jedna z vecí, o ktorej som zatiaľ nerozprával verejne,” šokoval Tomy v podcaste.

Dodal, že Ráchel sa mu priznala, že bola násilnícka aj pri svojom partnerovi, ktorého mala pred Tomym.

Článok pokračuje na druhej strane

Ďalší otrasný prípad šikany! Tínedžera (†16) šikanovali spolužiaci pre jeho nadváhu. Urážali ho, ponižovali a dokonca aj kopali. Nevydržal to a zobral si život

Trestanie verejných činiteľov za škodu spôsobenú pri nakladaní s verejným majetkom je opäť na stole