in ,

Slovenské instagramové krásky Pimpinočka a Lenočkatt sa stretnú v ringu! V hre je ospravedlnenie Borisovi Kollárovi a brnenie za tisice eur!

Zatiaľ najväčší turnaj Fight Night Challenge sa uskutočnil 2. decembra 2023 a priniesol mnohé prekvapivé a zaujímavé momenty.

Diváci sa mohli tešiť na nezabudnuteľnú šou. Od svojho vzniku sa Fight Night Challange uskutočnila dvakrát v Brne, raz v Bratislave a po poslednej zastávke v Trnave sa opäť vrátila do hlavného mesta. NTC Arénu však tentoraz vedenie vymenilo za Zimný štadión Ondreja Nepelu, čo prinieslo podujatiu aj vyššiu kapacitu.

Organizátori sľubovali, že Fight Night Challenge 5 sa stane najväčším boxérskym podujatím na území Slovenska. A nemýlili sa. V deň podujatia hlásili organizátori vypredané.

Diváci mohli vidieť dvanásť zápasov. Medzi najväčšími lákadlami patrili zápasy medzi Romanom „Momo“ Grigelym a Marcelom Hossom v ktorom vyhral Marcel Hossa, keď Moma rozhodcovia diskvalifikovali v treťom kole.

Momo situáciu zhodnotil na svojom instagrame a priznal si chybu.

“Od začiatku zápasu som nemal absolútne svoje nastavenie, nahulený hneď, atď… Ja som ale úplne okay, lebo Marcel bol akože šikovný tvrdý aj videl všetko čo som chcel spraviť, čo ma ale prekvapilo bolo to, že mi rozhodci dali 1 a 3 kolo ako víťazne pre mňa. Po diskvalifikácii 10 sekúnd pred koncom som sa dozvedel, že keby mi neujdú nervy tak víťazstvo je moje 😀 Ja som bol nahulený asi 6 krát čiže ked niekto kričal stop tak moj mozog to moc nespracovával. To ma mrzí jediné, že som zahodil výhru,”  napísal Momo po zápase na svojom instagrame.

Diváci zároveň rozhodli, že zápasom večera bol zápas Andreasa „Frayer Flexking“ Stolárika a Adama Štrbu. Zápas vyhral Frayer Flexking TKO v druhom kole.

Zaujímavosťou večera bolo ohlásenie ženského zápasu. Diváci tak mohli vidieť prvý staredown medzi dvoma influencerkami, ktoré si už dlhší čas nevedia prísť na meno.

Viac na druhej strane článku

ZBYTOČNÁ SMRŤ! Natálii (†14) prišlo zle a zamrzla pri nákupnom centre, lebo si ju nikto hodiny nevšímal

Vo veku 43 rokov zomrela na Floride slovenská speváčka Barbara Haščáková