in

Podvádza ťa tvoja partnerka? Expertka tvrdí, že to môžeš zistiť podľa jej bradaviek. Toto si určite všimni!

Obavy, či nás naš partner podvádza, majú viacerí z nás. Niekedy sú obavy väčšie, inokedy máme partnera alebo partnerku tak pod kontrolou, že sme si viac-menej istí jeho vernosťou. No niekedy si mnohí z vás poviete: Čo ak? A ako to môžem zistiť?

Odhaliť neveru môže byť niekedy naozaj komplikované, no inokedy nám odhalenie spadne z neba. Expertka na čítanie z ľudského tela, konkrétne z bradaviek tvrdí, že aj zo ženských bradaviek sa dá odhaliť nevera. Neveríte? tak čítajte.

Odborníčka Lary Wells tvrdí, že na to, aby sme odhalili neveru, nemusíme mať “vysokú školu”. Je to vraj veľmi jednoduché. Stačí sa pozrieť na bradavky našej partnerky.

Svoju teóriu povedala v podcaste o vzťahoch, kde hovorila o tom, čo môžeme o človeku vedieť, keď sa pozrieme na rôzne časti jeho tela. Moderátorky podcastu Lisa Nash a Melanie Cameron diskutovali aj o schopnosti Lary Wells „čítať prsia“ a vyšlo najavo, akú polohu majú bradavky, ak ich “majiteľka” podvádza svojho partnera.

Viac sa dozvieš na ďalšej strane článku

FOTO: Po modelke Pellegrini muži šalejú! Za spoločnú noc jej núkajú tisíce eur! No je v tom háčik. Nikdy ju nemôžu mať!

Čo uvidí dievča, keď prvýkrát navštívi byt chlapca? Ženy sa podelili o tie najšokujúcejšie veci. Určite sa v tom nájdeš aj ty!