in ,

Čo uvidí dievča, keď prvýkrát navštívi byt chlapca? Ženy sa podelili o tie najšokujúcejšie veci. Určite sa v tom nájdeš aj ty!

Ženy a muži majú odlišné chromozómy, čo znamaná, že aj na bývanie a domácnosť sa pozeráme inak. Treba uznať, že ženy bývajú poriadkumilovnejšie a minimálne ich domácnosť dáva viac logiky. Usporiadanie nábytku, vôňa, čistejšie periny,… Zatiaľ čo muža charakterizujú ponožky a prádlo po celom byte, periny bez obliečok, nevyhodený prázdny kotúčik od toaletného papiera, dni, či týždne neumytý riad…no kto by to nepoznal, že?

Niekedy si muži nedajú námahu po sebe upratať, ani keď čakajú dámsku návštevu. Nedávno sme ťa informovali o tom, ako účastník reality šou Farma Denis privítal vo svojom byte štáb televízie. A štáb mal teda čo robiť, aby sa v byte mohol aspoň trošku pohnúť.

Denis ale určite nie je jediný muž, ktorý si z neporiadku ťažkú hlavu nerobí. Dôkazom je aj instagramová stránka, kde sa pod príspevkom podelili dievčatá o svoje skúsenosti, čo objavili v pánskom byte. Z niektorých vecí zostanete šokovaní.

Viac na druhej strane článku

Podvádza ťa tvoja partnerka? Expertka tvrdí, že to môžeš zistiť podľa jej bradaviek. Toto si určite všimni!

Z listu na rozlúčku Stanislava, ktorý v Michalovciach zavraždil svoju manželku a dve deti, mrazí! Jeho myšlienkové pochody sú pre silné povahy