Podvádza ju? Kráľovský párik William a Kate nemusí byť taký šťastný, ako sa zdá

BALLYMENA, NORTHERN IRELAND - FEBRUARY 28: Prince William, Duke of Cambridge and Catherine, Duchess of Cambridge engage in a walkabout in Ballymena town centre on February 28, 2019 in Ballymena, Northern Ireland. Prince William last visited Belfast in October 2017 without his wife, Catherine, Duchess of Cambridge, who was then pregnant with the couple's third child. This time they concentrate on the young people of Northern Ireland. Their engagements include a visit to Windsor Park Stadium, home of the Irish Football Association, activities at the Roscor Youth Village in Fermanagh, a party at the Belfast Empire Hall, Cinemagic, a charity that uses film, television and digital technologies to inspire young people and finally dropping in on a SureStart early years programme. (Photo by Charles McQuillan/Getty Images)

Internet pred časom opäť zaplavili (pravdepodobne falošné) fámy o tom, že princ William má pomer a podvádza Kate Middleton. Naposledy sme sa touto celou vecou zaoberali v roku 2019, keď boli bulvárne médiá posadnuté „vpadnutím“ medzi Kate, Williamom a rodinnou priateľkou Rose Hanbury, ktorá je markízou z Cholmondeley.

Americká publikácia In Touch už v apríli 2019 informovala, že William mohol mať pomer s Rose a že keď ho Kate údajne konfrontovala, zjavne sa „zasmial a povedal, že na tom nič nie je“. Opäť sa nič nepotvrdilo a neexistuje žiadny skutočný verejný dôkaz, že William podvádzal Kate, takže tieto správy boli prinajlepšom neisté. A podľa kráľovského reportéra Daily Mail Richarda Kaya sú to všetko falošné správy. Napísal: „Obe strany zvažovali právne kroky, ale keďže žiadna zo správ nedokázala poskytnúť dôkazy o tom, o čom je takzvaný spor, rozhodli sa ho ignorovať….Tieto zraňujúce fámy o nevere sú jednoducho nepravdivé.“

Je to bývalá modelka a súčasná markíza, ktorá žije so svojím manželom, filmovým režisérom Davidom Rocksavageom, v Norfolku v Anglicku. (Pre nezasvätených, Google hovorí, že markíza je manželkou niekoho, kto je v britskom systéme tesne pod vojvodom.)

Roseov dom je veľmi blízko vidieckeho sídla Kate a Williama Anmer Hall a žijú v rovnakých spoločenských kruhoch. Keďže Rose žije na vidieku, pravdepodobne ju britský bulvárny denník The Sun začal označovať ako Kateinu „vidiecku rivalku“, keď sa situácia zhoršila.

Takže, čo sa medzi nimi pokazilo? V marci 2019 denník The Sun informoval, že Kate bola rozrušená príbehom, ktorý tvrdil, že povedala Williamovi, aby Rose „vystúpila“ z ich kruhu, pretože sa s Rose údajne pohádali.

V každom prípade, zdroj pre Us Weekly povedal, že: „Povesti o afére sa pre nich nakoniec ukázali ako dobrá vec. Kate považuje klebety očividne za zraňujúce a nenávidí pomyslenie, že jedného dňa si o nich budú môcť jej deti prečítať na internete…. To ju a Williama prinútilo sedieť a skúmať ich vzťah na verejnosti.”

Zdá sa, že páru sa v nasledujúcich rokoch darí oveľa lepšie a druhý zasvätenec dodal, že „Robia skvelú prácu, aby sa ich manželstvo opäť vrátilo na správnu cestu“. Kate a William pracovali na tom, aby bola ich rodina – a ich manželstvo – na prvom mieste. “Nie je nezvyčajné mať v manželstve niekoľko škytaviek, najmä po ôsmich rokoch, a Kate a William nie sú iní,” dodal zdroj. “Stále sú silní. Bez ohľadu na ich vzostupy a pády sa navzájom vrúcne milujú a ich deti sú najdôležitejšou vecou v ich živote.“ Teraz by kráľovskí fanúšikovia mali očakávať, že táto silná rodinná téma bude v nadchádzajúcom korunovačnom týždni veľmi verejne ozvena.