Naozaj to spravila? Ráchel vraj Kottymu odpustila a trestné oznámenie na neho nepodala. Zostane po brutálnej bitky Kotty na slobode?

Bývalá účastnícka miss, Ráchel Karnížová (21)  všetkých šokovala, keď nedávno zverejnila fotky, na ktorých je celá dobitá. Vo videu, ktoré zdieľala, bol zničený nábytok a bordel. Okrem toho zverejnila aj správy, ktoré jej mal napísať jej už bývalý priateľ Tomy Kotty. Správy plné vyhrážok, urážok a ponižovania.

Bývalá misska Ráchel Karnížová a moderátor Tomy Kotty zverejňovali na sociálnych sieťach zamilované fotografie. Ľudia im želali lásku a šťastnú budúcnosť. O to viac verejnosť zostala šokovaná po tom, čo Ráchel zverejnila fotky na ktorých bola od krvi a obvinenia na adresu svojho expartnera Tomyho. Ten ju mal psychicky, ale aj fyzicky napádať. Všetko to vyvrcholilo v noci z piatka na sobotu, keď jej rozmlátil byt.

Tomy sa vyjadril pre portál topky.sk. Všetko oľutoval a chybu si priznal: „Nebudem sa k tomu siahodlho vyjadrovať. Áno, žiaľ je to pravda a veľmi, ani neviete, ako ma to po ľudskej a mužskej stránke mrzí. Toto, čo som spravil, je niečo, čo sa nedá ospravedlniť a nemá sa toto stávať, nikdy, žiadnych okolností,“, povedal Tomy a dodal, že sa rozhodol svoj problém radikálne riešiť:  „Aj preto som sa rozhodol dnešným dňom nastúpiť na liečbu a tak, ako som Ráchel veľmi miloval a stále milujem, mi to doteraz moja hlava neberie, čo sa stalo, chcem nielen jej, ale aj sebe dokázať, že sa viem zmeniť a byť lepším človekom a mužom…“ dodal.

Tomy sa v roku 2017 vyjadril aj k svojmu zdravotnému stavu, kedy sa priznal, že ho trápi mániodepresia. „Určite si veľa z vás všimlo, že moje sociálne siete nie sú v poslednej dobe moc aktívne a keď sa tam aj niečo raz za čas objaví, nejedná sa zrovna o pozitívne príspevky. Z veľkej časti za to môže moja diagnóza, ktorej sa lekársky nadáva : Mániodepresia. Túto kurtizánku si už pár rokov vláčim na svojom chrbte v celku nepeknom štádiu a poviem vám úprimne, výlet na Chopok ma teda bavil oveľa viac,“ napísal vtedy.

Začiatok vzťahu s Tomym bol podľa nej ružový. Prvé varovné signály prišli od okolia pomerne skoro, no jej nový priateľ sa choval úplne inak, ako ho opisovali ostatní, a preto nikomu neverila.

Postupom času sa objavili prvé formy psychického násilia. Tomy mal Ráchel zhadzovať, že je mladá, nič ešte nezažila a žiadal ju, aby ho vykresľovala v tom najlepšom svetle.

 

Tomy Kotty sa trestnému stíhaniu zrejme vyhne. Viac na druhej strane