in

Kamionistovi povedala, že za 50 eur urobí čokoľvek. Jeho požiadavku však nečakala!

Zdroj: BratislavaDen.sk

To, že niektoré ženy sa zdržiavajú okolo hlavných ciest, kde ponúkajú svoje služby, nie je žiadnym tajomstvom. To vedel aj poľský kamionista, ktorý sa pri jednej takejto dáme zastavil. Tá mu povedala, že za 50 eur (približne 200 zlotych) urobí čokoľvek. Muž ju teda s radosťou vzal k sebe do vozidla.

Žena však zostala šokovaná po tom, čo kamión vyštartoval a namieril to do skladu. Začala sa obávať o čo ide, pretože takýto postup a správanie boli pre ňu neštandardné. Po zastavení v sklade nastal pre ženu šok: kamionista ju požiadal, aby mu vyložila náklad z vozidla.

Nečakaná reakcia

Na počudovanie mladého muža žena súhlasila a vyložila náklad z kamiónu, zatiaľ čo on si mohol vypiť teplý čaj. Aj keď žena nerobila to, čo pôvodne chcela, fyzickej práce sa nezľakla.

Reakcie na video nenechali na sociálnej sieti na seba dlho čakať. Niektoré komentáre odsudzovali správanie muža, ktorý nechal ženu vykladať náklad, iní sa zabávali. Našli sa aj vtipné reakcie, ktoré žiadali kontakt na dámu, aby im prišla okopať záhradu či nainštalovala motor.

 

Odkaz na video kamionistu: YouTube

Manželstvo s gumenou bábikou dopadlo tragicky: rozvod, smrť a …!

Matka ho vyhodila po narodení do koša – dnes je z neho…