in ,

Prečo fanúšikovia Seleny Gomez nenávidia Hailey Bieber? Už sa to musí skončiť!

CNN

Selena Gomez a Hailey Bieber sú dve z najznámejších celebrít v showbiznise a obe majú silnú fanúšikovskú základňu. Gomez je speváčka a herečka, ktorá sa stala slávnou vďaka svojim hitom, ako napríklad “Lose You To Love Me” a “Come & Get It”. Na druhej strane, Bieber je modelka a manželka speváka Justina Biebera.

Aj keď sa zdá, že by tieto dve celebritky nemali mať nič spoločné, existuje jedna vec, ktorá ich spája – ich vzťah k Justinovi Bieberovi. Selena a Justin mali dlhoročný vzťah, ktorý bol často sledovaný médiami a fanúšikmi. Veľmi krátko po ich rozchode sa Justin začal stretávať s Hailey, svojou dnešnou manželkou.

Táto situácia spôsobila, že niektorí fanúšikovia Seleny Gomez prejavili nenávisť voči Hailey Bieber. Na sociálnych sieťach sa objavovali príspevky, ktoré kritizovali Hailey za to, že sa stretla s Justinom a že sa vstúpila do ich vzťahu. Mnohí sa domnievali, že Hailey bola “iným mušketierom” a že jej vstup do ich vzťahu bol dôvodom ich rozchodu.

Tieto neprimerané reakcie na Hailey Bieber zasiahli aj samotnú Seleny Gomez, ktorá sa v minulosti otvorene vyjadrila o svojom vzťahu s Justinom a jeho vplyve na jej život. V roku 2020 Selena verejne vyjadrila, že chce byť “opatrná”, keď hovorí o Justinovi, pretože nechce, aby to ovplyvnilo jeho manželku a aby nebola obťažovaná fanúšikmi.

Je dôležité si uvedomiť, že tieto nenávistné prejavy voči Hailey Bieber sú neopodstatnené a zbytočné. Hailey nie je zodpovedná za to, čo sa stalo medzi Justinom a Selenou a nemala by byť za to kritizovaná. Je dôležité, aby fanúšikovia ukázali rešpekt a podporu pre obe celebritky bez toho, aby sa zúčastňovali na neprimeraných reakciách.

V konečnom dôsledku Selena Gomez a Hailey Bieber sú dve talentované a úspešné ženy, ktoré si zaslúžia rešpekt a podporu od svojich fanúšikov. Snažme sa preto upriamiť pozornosť na ich kariéry a úspechy a nezabúdajme, že naše slová a skutky môžu mať skutočný vplyv. Upozorňuje na to i Selena, ktorá vyzvala fanúšikov, aby prestali byť útoční voči Hailey.

Prečo má Donald Trump problémy? Je za tým pornoherečka! Stručný prehľad dôležitých informácií, ktoré potrebuješ vedieť.

Hrôzostrašná nehoda na Veľkú noc. Vyhasli tri ľudské životy