Dámy, s týmto sa musíte zmieriť! Týchto 10 vecí na vašich mužoch NEZMENÍTE. A ak áno, tak…

Hoci by ste veľmi chceli, niektoré veci sa u mužoch veľmi ťažko menia. Majú svoje pohodlie a tak akékoľvek jeho narúšenie často prináša neželané následky. Určite sú muži, ktorí s nasledujúcimi bodmi súhlasíť nebudú no drvivá väčšina z nich sa s nimi určite stotožní. Toto sú vlastnosti, ktoré na mužoch ženy len tak ľahko nezmenia, aj keby veľmi chceli. Iba žeby áno? 

1. Jeho postoj k upratovaniu

Je pravdepodobné, že mužovi nikdy nevysvetlíte, prečo je dôležité upratať posteľ tak, aby bola rovná a periny boli naskladané. Možno tiež nepochopí, prečo je dôležité mať ramienka v skrini otočené jedným smerom. Aby sa vám vzťah neprehlboval v hádky o poriadok, môžete sa aspoň dohodnúť, že po športe tričko dáte do špinavej bielizne a mastná škvrna na nohaviciach sa musí vyprať. Ak to váš partner chápe, už od neho veľa nevyžadujte. Bude to asi zbytočné.

2. Vzťah k jeho záľubám

Nech už je to futbal, hokej alebo iný šport, neskúšajte sa postaviť medzi vášho partnera a jeho lásku k obľúbeným záľubám. Jeho oddanosť, najmä ak je športovec, tak voči športu, je absolútna. Vďaka mobilnému internetu teraz môže sledovať zápasy počas romantického večera alebo na svadbe. Keď jeho tím prehrá, bude sklamaný, a pravdepodobne ho neupokojíte ani vy, a to bez ohľadu na to, ako veľmi sa budete snažiť. Jeho vášeň pre šport jednoducho nezrušíte. Môžete sa k nej len pridať. Rovnaké pravidlo platí pre milovníkov počítačových hier alebo modelov lietadiel. Podporte jeho záujmy a ukážte, že si ich vážite. A o to viac si on bude vážiť vás.

3. Večery pri pive

Vaša drahá polovička si, ako každý dobrý chlap, pravdepodobne rád dopraje dobré pivo. Každý muž má svoj rituál. Niekto otvorí fľašu pri sledovaní televíznych správ, iný si nenechá ujsť piatkovú párty s priateľmi. Bez ohľadu na to, aký má váš partner zvyk, nebráňte mu v tom. Ak mal ťažký deň, pivo mu určite pomôže uvoľniť sa. A ak by ste si vy radšej dali víno a film, zavolajte si kamarátky!

POKRAČOVANIE ČLÁNKU NA ĎALŠEJ STRANE