in ,

20-ročná Azra provokovala svojím telom dávno pred Farmou. Toto zverejňovala na sociálnych sieťach!

Len 20-ročná Azra Sokira sa v reality show Farma zblížila až s o 10 rokov starším Denisom Čatlóšom. Ich zblíženie sa nerodilo ľahko. Zo začiatku mala Azra s Denisom viacero konfliktov a ten ju aj neraz kritizoval. No láska zjavne nepozná žiadne hranice a v poslednom období to medzi oboma súťažiacimi iskrí.

Azra a Denis skončili spolu v posteli, kde došlo na bozkávanie aj nemravné dotyky.

Sú to mladí ľudia a tak by na tom nebolo nič divné. No Azru totiž doma čakal frajer. Tá svoj čin pred kamerami začala zľahčovať. Dokopy sa s frajerom dala len tri týždne pred začiatkom Farmy.

“To nie je nejaký taký vážny vzťah si myslím,“ obhajovala Azra svoju neveru s tým, že Denis o tom, že je zadaná, vedel.

Emil, ktorý s Azrou tvorí pár, dal najavo, čo si o neverenej frajerke myslí. A vyzerá to tak, že ich vzťah ukončil, keď ju nazval bývalou! “Keď vidím svoju UŽ EX na Farme s jej novým úlovkom,“ napísal a pridal ponižujúce fotky, ako ich oboch hádže do koša!

Azra na Farme provokuje nie len Denisa, ale aj ostatných sútažiacich, najmä svojím telom. No a provokovala už dávno pred Farmou, a to na svojích sociálnych sieťach, kedy zverejňovala zaujímavé fotografie.

Článok pokračuje na druhej strane

Vieš na čo skutočne slúžia tieto “držatlá” na autách? Ak si si myslel, že na držanie počas jazdy, budeš prekvapený!

Moderátor RTVS je konečne šťastný! So svojím partnerom sa vzali v Rakúsku. Pozrite sa na tie dúhové kravaty a aha ktorý politik im prišiel zablahoželať!!