Štipľavý odkaz od Dankovej milenky: “Ja si to užívam!” Šokovala tým, aké jej chodia správy.

Len pred pár dňami bola zverejnená fotografia z lietadla, na ktorej je Andrej Danko (SNS) v spoločnosti mladej ženy. Neskôr sa zistilo, že nejde o nejakú neznámu krásku. Jeho najnovším úlovkom má byť 26 ročná bývalá finalistka Miss Slovensko, Sylvia Šulíková. Mladej Sylvii vekový rozdiel asi neprekáža, pretože bývalý predseda parlamentu oslávi už tento rok jubilejné 50. narodeniny.

Niet však pochýb, že Dankovi krásna misska učarovala, pár majú totiž tvoriť niekoľko mesiacov. Už v súťaži Miss sa pýšila krásnou tvárou, blond vlasmi a postavou, pričom jej miery presne poznáme: Výška: 175, Prsia: 85, Pás: 62, Boky: 90. Dnes však jej miery budú asi iné, dôvodom je predovšetkým plastická operácia dekoltu, ktorou sa blondína pochválila i na sociálnej sieti.

To, že láska prekvitá i napriek vekovému rozdielu, Danko by totiž mohol byť Sylviin otec, majú dokazovať i medializované informácie, podľa ktorých má Sylvia s Dankom zdieľať spoločnú domácnosť.

Po niekoľkých dňoch sa Sylvia vyjadrila k medializovaným informáciám, pričom médiám poslala štipľavý odkaz! Nájdete ho na druhej strane

Zdá sa, že máte vypnuté reklamy

Náš obsah nás stojí enormné množstvo času, nápadov a síl. Prosíme, vypnite si AdBlocker. Ďakujeme!

Refresh