Tomáš skritizoval viaceré vyjadrenia progresívcov, aj ten o sviniach v ľudských bytostiach

Progresívne Slovensko sa podľa Erika Tomáša samo vylučuje z koalície s Hlasom.

6.8.2023 (SITA.sk) –

https://cdn.sita.sk/sites/34/2023/08/tomas-skritizoval-viacere-vyjadrenia-progresivcov-aj-ten-o-sviniach-v-ludskych-bytostiach.mp3

Progresívne Slovensko sa samo svojimi vyjadreniami a krokmi čoraz viac vylučuje z možnej koalície so stranou Hlas-SD. V diskusnej relácii V politike spravodajskej televízie TA3 to povedal poslanec Erik Tomáš.

Viac o téme: Predčasné voľby na Slovensku 2023

Ako ďalej uviedol, nevie si predstaviť, že by Hlas vládol so stranou, ktorej sociálny expert povie, že dôchodky na Slovensku sú nadštandardné. „Sociálny expert povedal, že dôchodky na Slovensku sú nadštandardné. Podľa mňa nie sú. Bezpečnostný expert povedal, že treba legalizovať všetky drogy,” vyhlásil Tomáš.

Progresívne Slovensko podľa neho tiež chce, aby sa v cestovných pasoch neuvádzalo pohlavie držiteľa. „Otec Michala Šimečku (predseda PS, pozn. SITA) povedal o voličoch opozície, že sú svine v ľudských bytostiach. Musím sa voči tomu ohradiť,” dodal Tomáš.

Viac k témam: Podpredseda hnutia Progresívne Slovensko (PS), Predseda hnutia Progresívne Slovensko (PS)
Zdroj: SITA.sk – Tomáš skritizoval viaceré vyjadrenia progresívcov, aj ten o sviniach v ľudských bytostiach © SITA Všetky práva vyhradené.