ŠOK: Influencerka tvrdí, že ju Kollár 2x poslal na potrat

Len pred pár mesiacmi sme informovali o incidente, ktorý zverejnila bývalá partnerka Borisa Kollára, Barbora Richterová. Teraz sa k nej pridala influencerka, ktorá si na sociálnych sieťach hovorí Pimpinockaa,  menom Ema Ferusová.

V dojímavom videu hovorí o svojom údajnom vzťahu s Kollárom. Dvojica sa mala najprv stretávať nezáväzne, potom došlo k intímnostiam: “Potom prišlo k tomu, že sme spolu začali spávať v byte, ktorý mi prenajal v starom meste. O mesiac ma poprosil, aby som vysadila antikoncepciu, pretože to chce do mňa streliť.” Ďalej tvrdí, že sa do neho zamilovala a že verila, že ju tiež má rád. Situácia sa mala skomplikovať, keď otehotnela, čo Kollárovi nemalo vyhovovať, pretože v tom čase bola tehotná i jeho bývalá partnerka Barbora Richterová. “Nepochopila som, prečo by mi niekto chcel zrobiť dieťa a následne ho zabiť. Potom prišli správy typu – Už si si aj celkom zvykla, na to že budeš tehotná. Zajtra si ťa pomilujem a znova napustím. Ty si môj darček.” tvrdí vo videu blondína. “Nakoniec ma presvedčil aby som šla na interupciu, pretože čaká ďalšie dieťa.” Zákrok mal podľa jej slov prebiehať v Leviciach, 29. 4. 2022.

“Potom sme sa ešte stretávali, že nemám byť smutná, že ďalšie dieťa spravíme. Ja som tomu proste verila, že teda ma tak ľúbi, lebo za mnou chodieval, hovoril mi to.” opisuje vo videu influencerka.

Potom malo nasledovať ďalšie tehotenstvo

“Pristúpila som k tomu, že som znovu prestala brať antikoncepciu, lebo ma o to poprosil a povedal, že teraz to už vyjde. Tak som ju prestala brať a ono to znova vyšlo.” (…) “Druhýkrát keď som už bola tehotná mi povedal, že jeho priateľka je tehotná tiež a bude lepšie, keď si to dám zobrať.” (…) “Dokázal ma tak psychicky vydierať, a zničiť, že som pristúpila k tomu a dala si to zobrať druhýkrát.” (…) “Na začiatku roku 2023 som chcela prísť o život.” tvrdí influecerka s plačom vo videu.

Vo videu sa vyjadril i otec infuencerky, ktorý sa dcéry zastal a zároveň povedal, že nie je členom žiadnej organizovanej skupiny. Na interupciu ju mal údajne sám odviesť.

Na video reagovala i Kollárova ex Richterová, ktorá Pimpinocke poslala takýto odkaz:

Ema proti tejto kryse bojovať nezvládla a 29.4. 2022 podstúpila prvú interupciu. V novembri 2022 podstúpila druhú interupciu. Pretože kryse Kollárovi to ani v tom čase nevyhovovalo. Aj si viem predstaviť prečo.. MAL 2 TEHOTNÉ VIZVÁRYOVÚ BOBOKOVÚ❗️❗️ Pamätám si že sme sa 22.4.2022 vrátili z dovolenky, 29.4 bola Ema na potrate na jeho žiadosť a 30.4. si slávnoste podal ruku s pápežom🤮🤮 Zdá sa Vám toto normálne???Mne sa to zdá choré a zvrátené. Ema .. Chcem ti povedať že mi je úprimne ľúto čo sa Ti stalo. Aj keď to bola v čase kedy som bola tehotná ja a bola som jeho partnerka a mohla by som sa na Teba možno hnevať..nevedela som o tebe.. Viem si predstaviť čo všetko ti narozprával.. Mrzí ma to.Veľmi.

 

Influencerku však začali kritizovať za bujarý život, viac na druhej strane:

Zdá sa, že máte vypnuté reklamy

Náš obsah nás stojí enormné množstvo času, nápadov a síl. Prosíme, vypnite si AdBlocker. Ďakujeme!

Refresh