in ,

Manžel kráľovnej Alžbety II. zostáva v nemocnici, k jeho zdravotnému stavu sa vyjadril aj princ William

23.2.2021 (Webnoviny.sk) – Britský princ William v pondelok povedal, že jeho starý otec, princ Filip, je „v poriadku”. Deväťdesiatdeväťročný Filip zostáva v nemocnici na oddych a pozorovanie. Otázku, aký je stav Filipa, princovi Williamovi položili, keď navštívil centrum vakcinácie proti koronavírusu vo východnom Anglicku. „Áno, je v poriadku, dozerajú na neho,” povedal William.

Filipa hospitalizovali v súkromnej Nemocnici kráľa Eduarda VII. minulý týždeň v utorok večer. Buckinghamský palác uviedol, že manžel kráľovnej Alžbety II. v nemocnici pravdepodobne zostane aj tento týždeň na obdobie „pozorovania a oddychu”.

Nepredpokladá sa, že zdravotné ťažkosti Filipa súvisia s ochorením COVID-19. Deväťdesiatštyriročná britská kráľovná a jej manžel dostali prvú dávku vakcíny proti koronavírusu začiatkom januára. Filip, ktorý odišiel do dôchodku v roku 2017, sa len zriedka objavuje na verejnosti.

Viac k témam: hospitalizácia, kráľovská rodina, zdravie
Zdroj: Webnoviny.sk – Manžel kráľovnej Alžbety II. zostáva v nemocnici, k jeho zdravotnému stavu sa vyjadril aj princ William © SITA Všetky práva vyhradené.

Kollár ponuku od inej strany zatiaľ nedostal, ale spoluprácu s koalíciou ani nezvažuje

Bíró skončil ako zástupca špeciálneho prokurátora, Lipšic dočasne vymenoval nového