in ,

Fabušová si po havárii s Kollárom opäť zavarila, za jazdu pod vplyvom alkoholu skončila za mrežami

23.2.2021 (Webnoviny.sk) – Polícia za jazdu pod vplyvom alkoholu zadržala finalistku Miss Universe Miroslavu Fabušovú, ktorá sa počas októbrovej havárie nachádzala vo vládnej limuzíne predsedu Národnej rady SR (NR SR) Borisa Kollára (Sme rodina). Informáciu priniesol spravodajský portál televízie Joj Noviny.sk.

Hovorca Krajského riaditeľstva policajného zboru Michal Szeiff pre Noviny.sk potvrdil, že policajti namerali vodičke v dychu 1,33 promile alkoholu. Incident sa odohral v nedeľu 21. februára krátko pred 16:25 v obci Rovinka (okres Senec). Miroslava Fabušová sa aktuálne nachádza v cele predbežného zadržania.

„Policajti ženu obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na policajné oddelenie. Po vykonaní potrebných úkonov bola žena umiestnená v cele policajného zaistenia. Miroslava Fabušová čelí obvineniu z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, ktoré jej vzniesol poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Senci. Vec sa realizuje v tzv. ‚super rýchlom’ konaní,“ povedal bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff.

Fabušovú zviditeľnila havária Borisa Kollára, ktorá sa stala 24. októbra 2020. Finalistka Miss Universe sa v limuzíne nachádzala napriek tomu, že platil zákaz vychádzania. Kollár jej prítomnosť v aute neskôr vysvetľoval vo videu tak, že ho Fabušová oslovila so žiadosťou, aby ju odviezol do lekárne.

Viac k témam: alkohol za volantom
Zdroj: Webnoviny.sk – Fabušová si po havárii s Kollárom opäť zavarila, za jazdu pod vplyvom alkoholu skončila za mrežami © SITA Všetky práva vyhradené.

Záujem o sčítanie je obrovský, povinnosť si v prvom týždni splnili takmer dva milióny Slovákov

Potrebujete ísť do Poľska a vyhnúť sa karanténe? Poľsko zavádza nové pravidlá na hraniciach