in

Podvádza ťa? Podľa týchto ôsmich bodov to zistíš!

Už dlhšie tušíte, že vám váš partner nie je verný?

Môžete to skúsiť odpozorovať na základe nasledujúcich inštrukcií:

1. Neprejavuje záujem

Ak ste sa doteraz s partnerom radi dívali na film, pričom od istého času sa partner podobným aktivitám vyhýba, môže to znamenať, že ich už vykonáva s niekým iným. Ak ste zvykli mať podobné záujmy alebo zvyky, ktorým sa partner vyhýba, pravdepodobne o ne už nemá záujem. Práve trávenie spoločného času spolu môže byť rozhodujúcim faktorom každého vzťahu. Páry sa kvôli prílišnej práci či diaľke vedia odcudziť. Rovnako na partnera vplýva i nevera, pretože sa v čase, ktorý mal byť venovaný vám, venuje inému/inej.

2. Nepýta sa

Po príchode z práce sa vás spýtal aspoň na váš deň. Vďaka záujmu ste o sebe mohli zistiť toho viac, hoci ste počas dňa neboli spolu. Záujem o toho druhého je dôležitou súčasťou vzťahu a ak sa partner zrazu nezaujíma kde ste a čo robíte, nemusí to veštiť nič dobré!

3. Reaguje podráždene

Ak ste sa snažili váš vzťah napraviť, prípadne sa spýtať narovinu a vyjadriť svoje pochybnosti mohol partner reagovať dvojako. Buď vám dal najavo, že má len zlé obdobie, je vyťažený a uistil vás, že pochybnosti nie sú na mieste, alebo reagoval podráždene a začal vám vyčítať, že si opäť niečo nahovárate. Práve odmietavý postoj voči pocitom druhého môže evokovať, že partner s vami nemá záujem riešiť vzniknutý problém.

4. Mobil

Doteraz ho mobil nezaujímal, zrazu ho má v rukách stále. Ak nepracuje ako manažér alebo influencer, môže to znamenať, že si s niekým píše. Ak ste mu neskontrolovali telefón či počítač, nemôžete si byť celkom istý. Samozrejme, narušenie súkromia iného nie je správnym riešením. Dávajte však pozor! Partner sa naopak, môže používaniu mobilu vo vašej prítomnosti schválne vyhýbať. V tomto prípade teda nebude pred vami reagovať na telefonáty ani správy. Telefonovať bude v inej miestnosti. Mobil bude vždy položený displejom dole, aby ste si omylom neprečítali prichádzajúcu správu. Neotvorí pred vami svoje správy, aby ste nevideli s kým je v kontakte.

Posledné 4 body nájdeš na ďalšej strane!

Turecký futbalový klub Hatayspor sa lúči s ďalším členom, zemetrasenie neprežil ani Taner Suvat

Poplatok na vklad do katastra nehnuteľností ostáva nezmenený