Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody, neznámy vodič po náraze ušiel

4.1.2021 (Webnoviny.sk) – Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody, ktorá sa stala ešte v pondelok 14. decembra po 16:00 na križovatke ulíc Vajanského a Konštantínova v Prešove. Ako informovala prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, do vozidla Škoda Octavia, za volantom ktorej sedel 35-ročný muž z okresu Humenného, narazilo doteraz neznáme motorové vozidlo.
Doposiaľ neznámy vodič nerešpektoval dopravnú značku Daj prednosť v jazde! a vošiel na hlavnú cestu, pričom s vozidlom narazil do osobného motorového vozidla značky Škoda Octavia. Po zrážke si neznámy vodič nesplnil povinnosti účastníka dopravnej nehody a z miesta nehody odišiel,“ uviedla hovorkyňa s tým, že z doposiaľ zistených informácií polícia predpokladá, že išlo o osobné motorové vozidlo značky Renault Thalia striebornej farby. Vodič po zrážke pokračoval v smere na Vranov nad Topľou a mal poškodenú prednú časť vozidla.
Z dôvodu objektívneho prešetrenia okolnosti tejto dopravnej nehody žiadame okoloidúcich vodičov i chodcov, ktorí sa v tom čase nachádzali na uvedenom mieste nehody a mohli by poskytnúť informácie o nej, aby sa prihlásili na telefónnych číslach 0961 803516 alebo zavolali na známu linku 158. Občania tak môžu urobiť aj osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo na facebokovej stránke Policajného zboru,“ dodala Ligdayová.

Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody, neznámy vodič po náraze ušiel © SITA Všetky práva vyhradené.

Rakúsko predlžuje tretí lockdown, odpor opozície nedovolí voľnejší režim negatívne testovaným

Európska komisia je kritizovaná za pomalú očkovaciu stratégiu, schválila iba dve vakcíny