Príbeh Veroniky: “Zarábala som cez OnlyFans, no to sa mi vypomstilo. Nedokázala som výjsť z domu a rodina sa hanbila!”.

Prečítajte si príbeh Veroniky, ktorá sa zdôverila so svojou nepríjemnou skúsenosťou pred pár mesiacmi na stránke Priznania dospelých.

Ahojte. Chcem sa zdôveriť s mojím príbehom a upozorniť na neho aj ostatných, aby nerobili rovnakú chybu ako som urobila ja.

Bola som matkou dvojročnej dcéry Aničky. Jej otec nás nechal, pretože nezvládal starostlivosť o dcéru a potreboval viac voľnosti. Neboli sme zosobášení, len sme spolu chodili.

Starostlivosť o dcéru som neriešila súdnou cestou, lebo na to nemám peniaze a popravde ani chuť. Našťastie mi bývalý priateľ posiela 50 eur mesačne. No ak spočítam moju chabú materskú, nemala som pomaly z čoho žiť.

Raz mi moja kamoška povedala o OnlyFans. Vraj cez aplikáciu predáva svoje prádlo cudzím mužom. Veľmi sa mi to hnusilo. Prešlo pár týždňov a na konci mesiaca som nemala už ani z čoho zaplatiť za byt. Kamoška mi stále pripomínala OnlyFans, vraj sa tam dá zarobiť veľa peňazí a ja som vraj pekná, takže mi muži zaplatia aj za úsmev. Priznám sa nechcela som sa na to dať, no po dlhšom váhaní som sa odhodlala.

AK CHCEŠ VEDIEŤ, ČO VERONIKA NAJVIAC ĽUTUJE, DOČÍTAJ ČLÁNOK NA ĎALŠEJ STRANE