VIDEO: Zlodeja v dome načapala skrytá kamera. Jeho komentár pri vykrádaní baví internet. “Bože, to sú…” Polícia prosí o pomoc.

Bože to sú…

Polícia v Česku riešila krádež domu, ktorá vďaka skrytej kamere baví verejnosť. Zlodej však pri vlámaní sa do domu zanechal niekoľko tisícové škody.

Policajti stále pátrajú po totožnosti neznámeho páchateľa, ktorý v piatok 10. novembra okolo šiestej hodiny podvečer na Gagarinovej ulici v Plzni v Českej republike, najprv preskočil oplotenie záhrady jedného z domu a následne vstúpil na terasu, kde odcudzil bezpečnostnú kameru značky Netatmo.

Zlodej ďalej poškodil vstupné dvere, vedúce z terasy do domu a vnikol dovnútra domu, kde začal prehľadávať skrinky a zásuvky. Svojím konaním spôsobil majiteľke škodu najmenej za 25 tisíc českých korún.

Vyzerá to tak, že zlodej nebol spokojný s tým, čo v dome objavil a očakával väčší lup. Nestalo sa. Pri prezeraní skríň povedal komentár, ktorý zachytila kamera a ktorý baví celý internet. Ľudia v tisícoch zdieľajú video, ktoré je zverejnené na facebookovej stránke Krimi Plzeň.

Majiteľka domu, ktorá krádež nahlásila, môže byť rada, že mala namontovanú kvalitnú kameru, ktorá rozoznala tvár zlodeja a dokonca aj zvuk.

Video nájdeš na druhej strane článku

Zdá sa, že máte vypnuté reklamy

Náš obsah nás stojí enormné množstvo času, nápadov a síl. Prosíme, vypnite si AdBlocker. Ďakujeme!

Refresh