in ,

VIDEO: Neuveríš kým neuvidíš! Farár urobil v kostole veľkú techno diskotéku. Tomu sa hovorí Božská párty!

Vstúpte do sveta, kde sa tradícia stretáva s nekonvenčnosťou, a kde posvätný priestor kostola neslúži len na bohoslužby ale aj kostol môže byť osvetľovaný modernými reflektormi a aj tanečné pódium a hudobné vibrácie nemusia byť pre boží chrám tabu.

V dnešnej dobe, ktorá nám prináša nečakané a kreatívne zážitky, by nás už nemalo prekvapiť nič, čo narušuje obvyklé stereotypy. Aj v srdci náboženských inštitúcií nájdeme priestor pre zábavu a radosť. Dokázal to portugalský kňaz Guilherme Guimares Peixoto, ktorý vyvrátil akýkoľvek predsudok. Ten sa namiesto pultíka, kde mal riecť kázeň, objavil pri dídžejskom pultíku.

Po svojej smene sa totiž kňaz chopí mixážneho pultu a vrhne sa do akcie. Na jeho vystúpenie vždy dorazia desiatky nadšencov, ktorí tancujú až do večera. Na záberoch je vidieť, že túto exkluzívnu show dopĺňa aj premyslené osvetlenie, ktoré mení efekty podľa rytmu.

DJ v kostole – to nie je len sen alebo provokatívny nápad. Je to skutočný príbeh o tom, ako jedna duchovná osoba spojila náboženskú záväznosť so zábavou a prekvapila svoje obecenstvo netradičným spôsobom.
Na dídžeja upozornil portál tn.cz

TO VÁŽNE? Azra si to na Farme užívala s Denisom pár hodín po tom, čo jej frajer priniesol kyticu. Vzdychy a pohyby pod perinou prezradili veľa!

VIDEO: “Nenechajte ma zomrieť!” Tiktokerka prosí, aby ste streamovali jej hudbu. Bojí sa, že bude musieť chodiť do práce