Pomáhajú aj ženské zbrane? Toto sú príbehy Slovákov s revízormi, ktoré ťa dostanú do kolien.

Zakúpiť si cestovné lístky na verejnú dopravu by malo byť pomerne jednoduché, no nie vždy a nie každý tento úkon urobí. A keď sa nám v takom prípade postavia do cesty hrdinovia slovenských železníc a autobusových spoločností – revízori, môže to byť naozaj neopísateľný zážitok, plný smiechu, vtipu a zábavy. Revízori nie sú iba postavy, ktoré sú tu na to, aby vás dostali do nepríjemných situácií, ale často sa s nimi dokážeme a zabaviť. Prečítaj si zážitky s revízormi, ktoré opísali mladí ľudia na stránke Priznania tínedžerov.

Tento zážitok sa stal asi každému, len cifra je iná:
Kúpil som si lístok a revízor nekontroloval. Škoda 2 eur, hah  (Faky)

Kamarát má teda odvahu:
Môj kamarát ide a narazí doňho (revízora) a mu povie, že nabok (Alex)

„Pýtali ste lístok, nie električenku…“:
Odo mňa pýtal lístok, tak som povedal, že nemám. Nastupoval som na začiatku a vystupoval na konečnej, oni mne, že vystúpim s nimi a zavolajú policajtov, keď som im nedal občiansky. Došli policajti, povedali mi, že prečo nemáš lístok alebo električenku, tak som sa ozval a povedal som, že električenku mám „platnú“ a oni, že prečo som im ju neukázal a ja na to, že oni si pýtali lístok a nie električenku. (Ža Bak)

Keď ťa zachránia študenti práva!:
Mne sa stalo, že som takto s nimi vystúpila a pustil sa do nich študent práva, že keď už som vonku z autobusu, tak nemajú žiadny dôkaz, že som tam bola a bez lístka  tak ma pustili  (Wivuš)

„Najprv dohrá moja obľúbená!“:
Mňa keď tak zastavil, tiež som mal slúchadla, povedal som, že nemám lístok… Že pokuta, vravím, počúvajte má sem, počúvam práve moju obľúbenú pesničku, tak si to v kľude vypíšte a keď to budete mať tak do mňa ťuknite inak má nevyrušujte. Dobre, tak som dal slúchadla a tak sa hanbil, že odišiel. (Miško)

 

Chalan vystihol dobrého parťáka!:
Išiel som tak v Košiciach v MHD a prišiel revízor. Pýta odo mňa lístok, peňaženky do tašky, lístok nikde. Pozerám na zem, lístok ani za pána neviem nájsť. Už som bol totálne nervózny a on tiež. Pozerám potom do tašky, a tam som mal fľašku vodky, lebo som išiel na párty. A revízor si sadol ku mne a povedal: „Keď mi dáš odpiť, nedostaneš pokutu“… tak vtedy sa mu skončila šichta a išli sme ešte na „pivo“. No kamoši čo ma čakali neboli nadšení, keď som nedorazil. A mama tiež nie, keď som prišiel ráno domov strieskaný 😀 (Marek)

Ďalšie zážitky sa dozvieš na druhej strane