in ,

Tento známy muž priznal, že mal v posteli okolo tisíc žien! „Niekedy aj štyri denne,“ tvrdí. Prezradil aj, prečo neznáša Müllera

Vašek Mikulášek je nie len známy zápasník ale aj človek, ktorý si nikdy nedáva servítku pred ústa. Ako o sebe sám hovorí, nie je to len zápasník, ale aj gangster v klietke. A gangstrom je aj pri svojich vyjadreniach. V podcaste Tomáša Řepku bol Vašek čerstvým hosťom ešte pred Vianocami. A táto nová posila organizácie Clash of the Stars prezradil nie len pikošky zo svojho života ale aj to, koho a prečo nenávidí.

Ako sme si už z podcastu Red card zvykli, predmetom podcastu bývajú aj intímnejšie otázky a to sa dialo aj pri zápasníkovi Mikulášekovi. Baba jaga, ako sa sám nazýva, priznal, že mu posteľou prešlo možno tisíc žien. „Od koľkých žien to berieš? Tisíc a nahor?,“ prekvapil Mikulášek bývalého reprezentačného futbalového obrancu a moderátora podcastu Řepku, keď mu odpvedal na otázku. Ten na číslovku tisíc odpovedal: „Počkaj, ako to myslíš? Ty si fakt mal tisíc ženských?,“ zostal prekvapený Řepka, na čo mu zápasník odpovedal, „Niečo okolo toho. Ale to bývalo niekedy. Človek sa pobaví, bolo to fajn. Ale len na chvíľku. Potom ti dojde, že už ťa to nebaví, že taká ženská je k ničomu,“ povedal na margo svojho bujarého intímneho života zápasník. A ako to stíhal? Vraj za deň dokázal niekedy prestriedať aj štyri ženy.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vašek “Baba Jaga” Mikulášek (@vasekmikulasekfanpage)

Koho zápasník neznáša a aké má na to dôvody, sa dozvieš na ďalšej strane

V bratislavskom byte našla polícia mužov bez známok života a ženu v zlom stave

Na Hrebienku pribudnú desiatky ľadových sôch, bude sa konať desiaty ročník Tatry Ice Master