in , ,

Takto vyzerajú najdrahšie prostitútky sveta: koľko by si zaplatil za noc?

Kým pouličné prostitútky sú ochotné ponúkať svoje služby za veľmi nízke ceny, sú i také, ktoré sa vedia poriadne naceniť. Za jednu noc s takouto dámou si zaplatíš poriadnu sumu a tvoja peňaženka zostane ľahšia o niekoľko desiatok či stovák eur.

Bohatí muži sú ochotní platiť nemalé sumy pre to, aby sa v spoločnosti ukázali v spoločnosti príťažlivej mladej ženy. Navyše, ak sa takéto ženy prezentujú sexi fotkami na sociálnych sieťach, získavajú popularitu a pozornosť tisícov mužov. Práve to niektorí muži považujú za plus – mať po svojom boku ženu, po ktorej túžia všetci.

Zahia Dehar

Instagramová modelka sa vie prezentovať skutočne štipľavo. Jej cena začína na astronomických 33 000 eur mesačne. Jej podmienkou je, aby záujemca zaplatil mesačný prenájom. Okrem toho je potrebné posielať jej vreckové, hradiť výdavky na luxusný život a nákupy.

 

Loredana

Cena za noc s touto insta modelkou sa vyšplhala na 3500 eur. Niektorí mužskí sledovatelia hovoria, že si modelku musíte rezervovať pol roka vopred. Loredana sa dnes venuje predovšetkým tvorbe hudby.

 

Ashley Dupre

V súvislosti s touto kráskou sa prevalil i škandál. Za jej služby platil i guvernér Eliot Spitzer, vďaka čomu sa preslávila v širokej verejnosti. Guvernér mal údajne za jej služby minúť približne 100 000 eur. Po vyplávaní týchto okolností sa Spitzer rozhodol vzdať funkcie. Aj keď je Ashley dnes podľa všetkého neaktívnou prostitútkou, v minulosti si za jedno jediné rande pýtala sumu 4000 eur. Pracovala aj ako speváčka či publicistka v NY Post.

Rusko útočilo v Čiernom aj Kaspickom mori, Ukrajina zostrelila takmer všetkých 71 striel

Ruský raketový útok v Charkove zranil civilistov, sú vo vážnom stave