in ,

Sulík zverejnil o Ráchel nové závažné informácie. Prirovnal ju ku Kočnerovi a ukázal pozitívny test na drogy! Je Ráchelin?

V poslednom období sa to na Ráchel valí. Situáciu, kedy bola v šou Love Island využilo viacero ľudí na to, aby na Ráchel spustili paľbu, ktorá sa jej rozhodne páčiť nebude. Celé sa to začalo, keď Filip Sulík nahral podcast s Tomym Kottym, bývalým priateľom Ráchel.

Ráchel je bývalá Miss Slovensko a preslávila sa svojou kontroverziou a vzťahom s influencerom Tomym Kottym, ktorý skončil bitkou. Tomy sa k incidentu s Ráchel veľmi nevyjadroval, no svoje mlčanie prelomil v podcaste s Filipom Sulíkom. Situáciu, kedy sa Ráchel z dôvodu svojej účasti v šou Love Island nemôže brániť, využil Filip a Tomy, ktorí o Ráchel povedali viac, ako by možno čakala, ale aj jej kamarátky, ktoré sa Ráchel zastali.

V podcaste hovorí Filip o Ráchel aj tieto slová: “Ona je až legendárna s tým, množstvom, ktoré vie ona užiť naraz. Inými slovami: že jej niekto narysoval nejakú strašne tučnú čiaru cez celý dres a že ona to sfúkla celé naraz.”, povedal vo zverejnenom videu Sulík a dodal, že informácie má od Rácheliných najlepších kamarátok.

Filip dokonca zverejnil ich spoločnú konverzáciu, kde sa mu Ráchel doslova ponúkala.

„Žila hrozne promiskuitne a užívala extrémne veľa drog – narkotík. Je to overená vec, mám to z prvej ruky. Od ľudí, ktorí s ňou užívali drogy.  tvrdil v podcaste Filip Sulík a dodal, že na drogy mala navádzať aj iné dievčatá.

K incidentu Ráchel vs. Filip Sulík sa rozrozprávala aj Ráchelina kamarátka, ktorá ju bráni. Tvrdí, že Filip Sulík v mnohých veciach zavádza.

„Raz prišla za mnou a povedala mi, že je v kontakte so Sulíkom. Dlhší čas nikoho nemala, tak hľadala nejaký nezáväzný vzťah. Navyše mali spoločnú známu. Ráchel mi však prezradila, že ho nechce hlbšie spoznávať a je to iba o se*e. V tom čase navyše podľa mňa ešte ani nebola pripravená na ďalší vzťah, chcela sa len zabávať.“ Povedala pre portál PLUS 7 DNI kamarátka Ráchel.

No Filip Sulík pritvrdil. Len deň po skončení Love Island zverejnil na instagrame test na drogy. Je Ráchelin? Dozvieš sa na ďalšej strane.

KDH nemieni podporiť Zurianovu nomináciu na post šéfa inšpekčnej služby, pripomenulo jeho kontakty s obvinenými

Ukrajinci naďalej dôverujú armáde a prezidentovi Zelenskému, vláde a médiám však neverí ani polovica