in ,

TAK PREDSA! Sulík sa priznal, že s Ráchel niečo mal! Vysvetlil, ako k tomu došlo a prečo to zatajil. “Každý klame”, tvrdí.

Filip Sulík, syn slovenského politika Richarda Sulíka, je známy svojou kontroverziou a priamým slovníkom, ktorý sa nemusí každému páčiť. Na svojich profiloch na sociálnych sieťach si už neraz nedal servitku pred ústa a svoj názor vyjadril tak, že urazil viacero slovenských celebrít či influencerov. V poslednom období začal negatívne rozoberať aj bývalú Miss Slovensko, Ráchel Karnižovú, ktorá bola nedávno aj účastníčkou šou Love Island.

Tú mnohí poznajú aj kvôli jej incidentu so spevákom a bývalým partnerom Tomym Kottym, ktorý ju mal brutálne doudierať.

Na profile na Instagrame uverejnil Filip Sulík súkromnú konverzáciu, v ktorej sa mu bývalá misska doslova núka ako na tanieri. Návrhy mal od nej dostávať vraj často. Z nich vyplýva, že Filip Ráchelino pozvanie odmietol.

Najnovšie sa Filip rozhodol, že začne s točením podcastov. A práve Tomy, bývalý partner Ráchel, bol prvým hosťom podcastu, ktorý Filip moderuje. A tam sa aj Filip priznal a povedal, ako to s Ráchel celé bolo.

Viac na druhej strane článku

Väčšina Slovákov bude vianočné darčeky nakupovať cez internet. Ako naložia s odpadom z e-shopov?

USA a arabské štáty sa nezhodli na potrebe okamžitého prímeria, Washington tlačí na prerušenie bojov z humanitárnych dôvodov