Škandál v Českej republike! Kuriéra natočili pri tom, ako si rukou…. priamo v služobnom aute! „Už chápem, prečo mi jedlo mešká,” reagujú ľudia

foto: instagram.com

foto: instagram.com

Internetom sa šíri video, na ktorom je zachytený kuriér spoločnosti Foodora pri uspokojovaní svojich potrieb. Pravdepodobne si myslel, že ho nikto nevidí, ale to bol omyl. Jeho čin za bieleho dňa zaznamenala kamera. Spoločnosť Foodora, známa dovozom jedál z rôznych reštaurácií, musí teraz čeliť následkom tohto incidentu.

Ako zareaguje firma a aké kroky podnikne na zabezpečenie hygienických štandardov a profesionálneho správania svojich zamestnancov?

Foodora sa špecializuje na dovoz jedál z rôznych reštaurácií, a zákazníci preto oprávnene očakávajú, že s ich objednávkami bude zaobchádzané v súlade s hygienickými predpismi. Tento incident však nie je prvýkrát, čo bol niektorý z ich kuriérov prichytený pri nevhodnom správaní.

Minulý rok bol odhalený zamestnanec tejto spoločnosti, ako močí vedľa svojho auta. Je zrejmé, že si po tomto incidente neumyl ruky a pokračoval v doručovaní objednávok. Teraz sa na sociálnych sieťach šíri ďalšie video, tentokrát s ešte pikantnejším obsahom. Kuriér sedí na zadnom sedadle vozidla a uspokojuje svoje potreby, pričom sleduje mobilný telefón.

Pokračovanie článku a video nájdeš na ďalšej strane