in ,

Príbeh Lukáša (28): Mal TO v trojke. Stala sa z toho nočná mora!

Marek si našiel priateľku, s ktorou spoločne žijú už 5 rokov a ich vzťah bol ešte donedávna úplne dokonalý. Mohli spolu hovoriť otvorene ako najlepší kamaráti, v posteli im to klapalo a hádali sa skutočne len ojedinele. Jedného dňa sa však svojej priateľke zveril, že by chcela zažiť posteľné hrádky v troch. Jeho priateľka neváhala a na nápad prikývla. To ešte ale Marek nevedel, čo ho čaká,…

Ako to začalo
Mať trojku s dvoma nádhernými ženami, je snom snáď každého muža. Preto som ani na chvíľu neváhal, keď s týmto návrhom moja priateľka súhlasila a začali sme sa o tom čím ďalej tým častejšie baviť.

Nechceli sme, aby to bola nejaká naša známa alebo priamo kamarátka. Malo ísť o niekoho, koho každý deň nevídate, aby to v prípade neúspešnej noci nezničilo akékoľvek priateľské vzťahy. Rozhodli sme sa preto, že navštívime Tinder a práve tam si vyberieme nejakú cudzinku, ktorá sa bude páčiť nám obom, a ktorú bude náš plán lákať. Malo ísť len o jednorazové spestrenie bez zaťahovania akýchkoľvek citov či ďalšie udržiavanie kontaktu.

Konečne sme ju naši
Po pár týždňoch prechádzania profilov a dopisovania so zaujímavými ženami, sa objavila tá pravá. Volala sa Kristína, rovnako ako moja priateľka a tak sme to zobrali ako také menšie znamenie osudu. So všetkými našimi podmienkami súhlasila a tak už sa len stačilo dohovoriť na dni D.

Naplánovali sme to na víkend. V sobotu sme ju v popoludňajších hodinách vyzdvihli na vlakovej stanici a zašli si spoločne na obed. Rozprávali sme si pár hodín, spoznávali sa a potom aj zašli do kina na romantickú komédiu. Dievčatá sa spolu rozprávali, smiali sa a bolo vidieť, že si veľmi rozumie, z čoho som mal radosť.

Takto to začalo
Nachystal som poháre a nalial nám víno. Dievčatá medzitým nakrájali syry a nachystali hrozno s olivami. Usadili sme sa v obývačke, kde nám v pozadí hrala príjemná hudba a pomaly sme sa dostávali do tej správnej nálady. Pri zakladaní druhej fľašky vína som už videl, ako sa k sebe dievčatá túlia a tak som šiel nachystať intímne osvetlenie do spálne.

Keď som sa vrátil, dievčatá sa nežne bozkávali. Bol to naozaj krásny pohľad a tak som ich chvíľu sledoval. Keďže aj vo mne začalo stúpať vzrušenie, prišiel sme k nim a s pohladením im povedal, že by sme sa už mali radšej premiestniť vedľa.

Pokračovanie príbehu nájdete na druhej strane!

DATART v spolupráci s Packetou prinášajú nový komfort doručenia

VIDEO: Debatu s Káčerom a Naďom prerušil hlučný dav fanúšikov Putina: „Tí starí otcovia by sa z vás dogrcali!”, adresoval im Káčer