in ,

Príbeh Nikoly (28): “Môj frajer sa chválil, že má doma nymfomanku. Ale to, že ju nezvláda, už nepovedal.”

Young man and woman in bed. Couple.

Nikola je mladá žena, ktorá má posteľové hrátky viac ako len v láske. Vlastne by to mohla nazvať akúsi posadnutosťou, ktorú však vždy mala a má pod kontrolou. Svojmu partnerovi nikdy nebola neverná, aj keď vedela, že s ňou nedokáže držať krok. Ba naopak to aj chápala. Čo však chápať prestala, bolo jeho správanie.

Ako sa zoznámili?

S Tomášom sme sa stretli pred 2 rokmi úplnou náhodou na jednej oslave našich spoločných kamarátov. Ako to tak býva, počas našej prvotnej zamilovanosti, ktorá trvala zhruba pol roka, sme doslova nevyliezli z postele. Každú spoločnú chvíľku sme premilovali a ja som si to náramne užívala, pretože to vypadlo, že som konečne našla niekoho, kto so mnou tak nejako zvláda držať tempo.

Avšak, ako šiel čas, tak sa náš vzťah posunul z fázy „zamilovaní milenci“ do štádia „partneri v dobrom i zlom“. Alebo aspoň touto vetou sa mi Tomáš snažil vysvetlil, prečo už so mnou nemá tú potrebu spať niekoľkokrát za deň.

Ako sa priznala?

Keďže nie som ten typ človeka, ktorý by partnera podvádzal, musela som Tomášovi vysvetliť, ako to so svojou neustálou túžbou mám a dúfať, že to pochopí. Na moje prekvapenie to vzal s pobavením a sľúbil, že sa bude snažiť moju vnútornú nymfomanku skrotiť. Aj keď sa mi to oslovenie vôbec nepáčilo, nechala som to byť a verila, že sa začne opäť snažiť….

Celá jeho snaha však nikdy nevydržala dlhšie ako tri dni a potom sa všetko vrátilo do rovnakých koľají. Po 10. pokuse o nejakú zmenu, ma neustále prosenie a dožadovanie prestalo baviť a tak som sa jednoducho musela zmieriť s tým, že čo si človek neurobí sám, to nemá. Nechcela som si totiž svoj inak skvelý vzťah nijako pokaziť. Nastal však zlom.

Príbeh pokračuje na druhej strane

Rozhovor s bezdomovcom: Dával som peniaze ľuďom bez domova, teraz som jedným z nich

Tieto trefné obrázky ti ukážu, kam dospela dnešná doba