in ,

Príbeh Adama (24): Po mojom rande z Tindru mám doteraz problém s erekciou

couples lovers dinning blind date in silhouettes on white background

Nezadaný Adam sa rozhodol, že kým si po nedávnom rozchode nájde stálu partnerku do konca života, tak si trochu užije. Dal preto na rady kamarátov, aby si cez Tinder našiel známosť na jednu noc. Avšak nie len tak hocijakú. Odporúčali mu ženy, ktoré sú najmenej o 10 rokov staršie, ako je práve Adam. Keby však vedel, čo ho čaká, nikdy by ich neposlúchol.

Som už asi mesiac po rozchode, a tak je u nás v práci bežné, že sa s kamarátmi nebavíme o ničom inom, než kto objavil akú babu a ako dobre si s ňou večer užil. Pre mňa bola táto donedávna ešte pomerne citlivá téma, avšak podľa nich by som už mal toho „celibátu“ zanechať a začať si užívať slobody.

Pár dní som nad ich slovami premýšľal a rozhodol sa, že by som ich mal predsa len vypočuť. Koniec koncov, som mladý a plno vecí som ešte nevyskúšal. Tak prečo sa do toho nepustiť? Priateľku už nemám, a kým si nejakú ďalšiu stálu nájdem, mohol by som si splniť aspoň nejakú šialenosť.

Dal sa do toho
Ďalší deň v práci bolo čo preberať. Kolegovia mi hneď začali radiť, čo robiť a nerobiť, koho si vyberať, na čo si dávať pozor, a tak ďalej. Vo finále sa ale zhodli na jednom verdikte: „Stiahni si Tinder. Nájdi si ženu, ktorá je aspoň o 10 rokov staršia ako ty. Také ženy sú skúsené a chlapcovi,… nebudeš chcieť veriť vlastným očiam, čo všetko s tebou za jednu noc dokáže.“

Celý navnadený som si ešte v ten večer aplikáciu stiahol a začal prezerať profily žien. Asi po hodine hľadania som našiel tú pravú. Vnadná blondínka Michaela s krivkami ako Pamela Anderson, milou tvárou a podľa fotografií veľmi opatrovaná, vek: 40 rokov. Neváhal som ani chvíľu a hneď som jej napísal správu.

DEŇ D
Telefón som odložil a šiel do kúpeľne. Nepočítal som, že by mi hneď odpovedala. Bol som preto veľmi prekvapený, keď na mňa po sprche čakala odpoveď. Vymenili sme si spolu pár riadkov a pretože znela ako úprimná žena, chcel som k nej byť fér. Povedal som jej preto pravdu, čo presne hľadám na tejto aplikácii a ona s tým napodiv nemala žiadny problém. Ba naopak, odpovedala, že sa toho veľmi rada ujme a pokojne nám pripraví romantickú večeru u nej doma. A tak sme si dohovorili dátum.

O týždeň neskôr som už čakal s kvetinou pred panelákom. Zazvonil som a z druhej strany sa ozval krásny hlas, nech idem na 4. poschodie, že mi nechá dvere do bytu pootvorené. Celý nervózny som vyšiel hore, otvoril dvere do bytu a uvidel ju. V tom momente som myslel, že asi utečiem…

Pokračovanie príbehu nájdete na ďalšej strane

Púšťate psa na voľno? Rizikom je lesná zver, ale aj váš domáci miláčik

Hegerova nová strana je ako z dažďa pod odkvap a celé je to plán Matoviča, povedal Sulík (video)